Herpes a plaváreň

17. sep 2024

Dievčatá, prosím o radu, ak máte skúsenosť. Syn bol chorý, už je relatívne ok, len posmrkuje, ale dnes sa mu na brade vyhodil herpes. Máva to na konci choroby. Trvá ale minimálne týždeň, kým mu to zmizne. A on ma od pondelka týždeň plavecký zo školy. Nechceme samozrejme nikoho ohroziť, tak ma zaujíma, či môže do bazéna, ak to ešte nebude mať úplne zahojene.

kacena4
17. sep 2024

moj nazor - nie, nie len ze je to infekcne ochorenia a moze nakazit spoluziakov, ale kedzema herpes jeho organizmus je vycerpany, oslabeny a tyzdennym plavleckym vycvikom akurat tak este viac jeho organizmus oslabne a vrati sa mu choroba a mozno aj v horsom prevedeni... drzim palceky v rozhodovani

sipopa
17. sep 2024

no za mna takisto nie. je to prenosne, takze by tym mohol nakazit aj ostatnych. ak by som ho tam videla, veru by ma to nepotesilo a myslim, ze ani ziadneho rodica. vezmi si to z druhej strany, tiez by si asi nebola nadsena, keby niekto takymto stylom nakazi tvoje dieta a este o tom aj vedel.

iwesska
17. sep 2024

Nemoze do bazena. Po prve je to infekcne a po druhe sa to nemoze rozmocit v chlorovej vode.

luliu
17. sep 2024

Určite nie