Grganie, nadmerná tvorba slín a nekľud u 5 mesačného

dibisd
2. aug 2011

Moj 5-mesacny syncek si potrebuje po papani grgnut niekedy aj 10x a to i dve hodiny po papani, pricom niekedy mu po odgrgnuti vyjde trosku zrazeneho mliecka s "vodou" - asi zriedene slinami. Zaroven niekedy sa mu tvori strasne vela slin a mam pocit, ze si ich zbiera v papulke, lebo ma obcas lica nafuknute ako skrecok. Vtedy je velmi nekludny a placka. Reflux neriesim, lebo inak negrcka prudom ani extremne mnozstva a riadne pribera, az nad mieru - v 5. mesiacoch ma uz skoro 9 kg. Mate s Vasimi ratolestami podobne problemy? ak ano, je to nieco vazne, pominie to, alebo to mam riesit lekarmi?

barborienka28
13. okt 2013

ahoj, presne ako opisuješ, ešte by som pridala, že po najedení začne kopať nohami...a ked aj zaspí, zobudí sa presne po tridsiatich minutach, a odgrgne...je nervozna, unavena, a cez den už pomaly nič nespí, doterza mala krasny spanok, vyspala mi celu noc aj jedenásť hodin, cez den aj po tri až pať hodin...potom začali tieto problémy...lekárke som to povedala už uplne zufala, a tak ma poslala na gastro, teraz v pondelok ideme na odber krvi, a moču, v utorok výsledky a s vysledkami na gastro..dufam, že nam tam povedia viac, mala by si aj ty isť..po našom vyšetrení ti dám vedieť, ako sme dopadli...

lydia_b
2. apr 2014

@barborienka28 ako si prosim ta dopadla? Prave mame tento isty problem s nasou malinkou. Prosim porad co ste robili. Vdaka

upam
27. máj 2014

ahoj nikto nezistil co to moze byt? aj my sa trapime, mame reflux a alergiu ale tie sliny sa objavili nedavno aj nepokojnejsia je len kratsiu dobu a vnoci nespava