Grazax na liečbu alergie

monikaduskova
22. nov 2023

Pekný podvečer. Prosím vás davali ste niektorá deťom Grazax na liečbu alergie? Malí má po užití aj trištvrte hodiny svrbenie uší a hrdla. Mali aj vaše deti nejaké vedľajšie prejavy? Dakujem

qwer2019
22. nov 2023

@monikaduskova neviem, ako deti, manžel tento rok užíval a jeho ústa svrbeli, opakovalo sa to každý deň, keď ju užil. Ale dr. mu potom predpísala liek, ktorý si má dať, keď bo bude niečo svrbieť po grazaxe. Neviem ci som ti pomohla, touto skúsenosťou...

marianarem
22. nov 2023

@monikaduskova Aj moj mamzel to bral a ten mal vedlajsie ucinky od vymyslu sveta a trvali dost dlho. Aj teda dlhsie po kazdom uziti, aj z tych 3 rokov vacsiu cast tie vedlajsie ucinky mal. Ale aspon to nakoniec pomohlo.

monikaduskova
autor
23. nov 2023

@marianarem malý má strašné svrbenie uší a hrdla a trvá to až trištvrte hodiny aj napriek tomu, že berie antihistaminika,

marianarem
23. nov 2023

@monikaduskova No manzel sa niekedy citil v nepohode aj 2-3 hodiny ak nie viac.

salome123
23. nov 2023

my sme zacali brat Grazax pred cca 10dnami (dcera ma 11r). prve dni uplne v pohode a dnes rano sa mi stazovala, ze ju svrbia usta a velmi kychala. My to berieme tak, ze hned rano si da pod jazyk Grazax a o 5min na to antisistaminikum (Zenaro).

simsalabim
23. nov 2023

Ja mam na desenzibilizaciu Staloral. Su to kvapky pod jazyk. Moja alergo ich preferuje, lebo si pacient moze regulovat davku. Mam predpisanych 8kvapiek, ale bez problemov znesiem 1-2. Napriek tomu mi je v sezone podstatne lepsie. Ak to synovi tak vadi, skuste poprosit o zmenu lieku.