Forever living - skúsenosti s liečbou ekzému

zuzulienkak1
18. máj 2016

Mate prosim niekto skusenosti liecit ekzem u deti s aloe vera?

edita0527
19. máj 2016

Ahoj, koľko má rokov?

Vnútorne:
Natur Gel alebo Berry Nectar: 3 x 1 cl,
Čaj: denne 3-5 dl.
lokálne First + na mokvavý pleť : Aloe Vera Gelly ( zelený krém), na suchý : Aloe Lotion (modrý krém) alebo Aloe Moisturizing Lotion ( fialový krém)
Osobná hygiéna - Liquid Soap -tekuté mydlo

v prípade otázok, kľudne napíš 🙂

zuzulienkak1
autor
19. máj 2016

@edita0527 ma 17,5m no mame gel broskyna a artic sea a na mazanie modry krem propolis a gelly nam pokozku vysusoval a do kupela activator no stale sa skriabe a uzivame to 23dni

edita0527
20. máj 2016

Prekonzultujem to a dám Vám vedieť!

zuzulienkak1
autor
20. máj 2016

@edita0527 dakujem velmi pekne

edita0527
21. máj 2016

Prekonzultovala som to s mojou sponzorkou,tu mate jej odpoved
23 dni je sice este malo ale svrbenie by malo polavit. Asi sa jedna o suchu formu ekzemu ? Co pouzivate na kupanie ? Velmi dobre je mydlo Aloe hand and face. Moze s nim umyvat aj vlasky.Aloe First mate ?  Velmi dobre je ak sa modry krem nariedi s firstom, spravi sa take mliecko a to sa pouziva po kupani.  Firstom mozete prestriekat svrbive miesta hocikedy , ked sa decko skriabe. Aky prasok pouzivate na pranie detskych veci ?

zuzulienkak1
autor
22. máj 2016

Dakujem pekne no petem v mydlovych vlockach a na plachanie pouzivam ocot no mydlo nemam ani first aloe a suche to ani tak nema mala to aj horsie ale dakujem skusim to mydlo a sprej zmiesat so sprejom dakujem moc za pomoc

edita0527
22. máj 2016

Neni zač, dufan,ze som Vam nejak pomohla,a bude casom lepsie

martina8995
7. mar 2024

@edita0527 prosim o pomoc. Mam zakupene produkty od forever ale neviem ci ich naozaj spravne uzivame dcerka ma skor zapaleny cerveny ekzem. Aj do mokvava ide ale ako nahle dam first ci gelly ona pisti. To ma takto spociatku stipat je to ok? Dcerka ma ekzem okolo pusy a na genitaliach