Fľaky, vyrážky a krupica

superhanka
21. jan 2022

Dobrý deň, som trochu zúfalá. Pediatrická nám dala mast framykoin a fungucin to nachvíľu pomohlo a potom sa to vrátilo. Na kožné je čakacia mesiac. Máte niekto s tým skúsenosť čo by to mohlo byť?

veronikaa208
23. jan 2023

@superhanka dobrý deň, zistili ste príčinu?

luciakovacova0603
23. jan 2023

@superhanka ekzem,nam kazala pediatricka Holtov krem davat..smrdi ako cholera,ale pomohol,aspon kym sa na alergologiu dostaneme

monaona
23. jan 2023

@superhanka mali sme niečo podobné, u nás šlo len o jednorazovú alergickú reakciu. Veľmi dlho sa toho nedalo zbaviť a od doktorky nič nepomohlo. Až stará klasika nám pomohla a to ovsené alebo otrubové kúpele. Od TopNatur je myslím už aj hotový ovsený kúpeľ. Po cca týždni sme po fľakoch a vyrážkach nemali ani stopy.

superhanka
autor
11. feb 2023

@monaona bol to ekzem mozno teda asi z alergie. mame odporucamie na alergologiu

helen334
3. apr 2023

@monaona prosím vás z čoho ste mali tu alergickú reakciu?

monaona
4. apr 2023

@helen334 Do teraz som neprišla na to z čoho to bolo, lebo už sa nám to chvalabohu nikdy nevrátilo. Pravdepodobne to mohla byť len nejaká jednorazovka napr. zo zle umytého ovocia.

helen334
4. apr 2023

@monaona niečo podobné riešim teraz ja maly má na brušku a vyzerá to tak že to bude mať z mlieka, keďže som mu začala variť v 1,5 percentom mlieku krupicu, ovsené vločky, iné nič nové nejedol, buď to mlieko alebo ešte má napadli aj tie vločky.