Fľaky po tele

tomakatarina
26. máj 2024

Maminky stretli ste sa už s niečím takýmto? Začali nám pred pár dňami fľaky na tvary neskôr sa to presunulo na hruď a nohy. Teraz ruky. Nesvrbi ho to. A sú tak že napríklad ráno to nemá po obede áno alebo opačne. Strava sa nemenila avivaz sa nemenil nič. Nikdy nemal na nič alergické reakcie. Len teraz toto. Stalo sa vám to? On sa nato vôbec nesťažuje tak neviem či ešte počkať alebo volat doktorke.
Nepredchádzala tomu choroba horúčky nič.

anjelicek26
26. máj 2024

Par dni je koľko? Áno s týmto treba k lekárke. Mne dcera mávala pri viroze migrujucu zihlavku ako 6-7rocna,iné príznaky choroby nemala. Aj tak to bolo desivé a u vás môže byť dôvod úplne iný.

sorciera24
26. máj 2024

piata choroba (presne jej zodpovedajuce priznaky)

zabka888
26. máj 2024

Presne toto iste riesim prave so synom a tiez nechapem co to je?

nana8989
26. máj 2024

Podľa mňa 5-ta choroba...

9555058645
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomakatarina
autor
26. máj 2024

@zabka888 no asi ozaj tá piata choroba podľa toho čo som o tom čítala to tak vyzera. Nám sa aj intenzita vyrážok mení. Pól hodinu po fotení na rukách nemal nič iba lica. Potom chvíľu behal po byte a zas ich ma. Uvidím dám tomu ešte pár dni. Doktorke som poslala foto a podobný pohľad nato ma.

zabka888
26. máj 2024

@tomakatarina aj u nas tak isto,, tie zapalene lica sledujem uz asi 2 tyzdne ale myslela som si, ze skor nejaka alergia a teraz do toho tie ruky vysypane

tomakatarina
autor
26. máj 2024

@zabka888 tiež som myslela že alergia lebo boli sme v prírode že či na nejaku trávu ale asi nie skôr to bude toto a tam len počkať kým to prejde čo tak čítam. Obzvlášť kým to nie je sprevádzané chvalabohu s ťažkosťami. Fľaky mu najviac vystúpia pri zvýšenej telesnej teplote. Zvyčajne. Keď behá skáče a pod.

veronikavaneska
27. máj 2024

Jo 5 choroba nedávno sme mali.

zabka888
27. máj 2024

@veronikavaneska ako dlho vam to trvalo?

veronikavaneska
27. máj 2024

@zabka888 cca 2 týždne treba byť doma do úplného vymyznutia flakov, lebo stále je infekčný.

zabka888
27. máj 2024

@veronikavaneska fakt? Tak dlho?😵

veronikavaneska
28. máj 2024

@zabka888 áno dlhá choroba nič im není ale treba byť doma s flakmi ani slnko.