Fľaky na rukách a nohách u bábätka

veron2811
2. okt 2023

Dobrý večer, prosím vás toto sa mi malému vyhodilo na nožičke a už aj na rukách, čo to môže byť? 😥 Dala som mu na to fenistil masť a aj kvapky. Ďakujem.

andreatytler
2. okt 2023

@veron2811 Sorry neviem poradit. Ale kolko ma syn mesiacov? Nevyzera to dobre, radsej by som isla s tym k lekarovi ako skusala samoliecbu hlavne ak je dieta velmi male ziadne lieky bez predpisu by som nedavala.

veron2811
autor
2. okt 2023

@andreatytler to pôjdeme hneď ráno, má 9 mesiacov, najskôr som si myslela, že je to stipanec, ale potom to mal aj na rukách...

tehotna40
2. okt 2023

@veron2811 príde mi to ako zihlavka, alergická reakcia na niečo? Nepapalo dietatko niečo nové? A fenistil by som nedávala ak budú robiť nejaké testy tieto antihistaminika môžu skreslit výsledok. Určite hneď ráno k lekárke, predpokladám ze vás pošlú na kožné aj imunoalergologiu

veron2811
autor
2. okt 2023

@tehotna40 podla obrázkov sa mi to tiež podoba... Jedol dnes čerešne, ale tie už mal asi pred 2 mesiacmi a tedy nič tak neviem... Menili sme prášok, ale už mal cez týždeň veci v ňom opravte a to nič... Žiadna reakcia... Užíval teraz aj viac liekov

tehotna40
2. okt 2023

@veron2811 poslala som vám správu. Mojej dcérke nezistili do dnes z čoho to ma, a keď jej robia testy na alergie tie na rúčku tak jej to navre vždy všetko. Mame diagnózu chronická zihlavka. Držím palce nech to nieje aj váš prípad a nech to je len jednorazovka

anavixy
2. okt 2023

@veron2811 a na co uzival tie lieky? Zihlavka moze byt aj z choroby, aj z liekov, aj z ceresni hoci ich nema prvykrat, v podstate z cohokolvek. Kazdopadne aj mne to pripada ako zihlavka, dajte antihistaminika, ak by sa zihlavka objavila na krku alebo na tvaro, treba vyhladat lekara hned.

macik166
2. okt 2023

@veron2811 môj syn mal presne také isté fľaky. Alergia na jahody.

veron2811
autor
3. okt 2023

@macik166 zdravím, koľko to u neho trvalo, prosím vás?

macik166
3. okt 2023

@veron2811 zabral ditiaden. Na druhý deň bol fit.

veron2811
autor
3. okt 2023

@macik166 nám ho dala 1/4 na večer, malý má len 9 mesiacov,uvidime no