Fľak v plienke

baskaaa21
2. dec 2023

Baby ahojte, dnes som malému (2,5r) našla rano v plienke svetlo oranžový fľak zo stolice, asi len hlien lebo nič okrem flaku tam nebolo ( jasná farba ako zvyraznovac). Keďže je sobota až v pondelok sa dovolam k dr. Neviete z čoho to môže byt? Veľmi ma to vystrašilo nakoľko som u neho ešte nič podobne nevidela. Včera papal jogurt, jablko, brokolicovú polievku, ryžu s kuracím, 3x si odkusol z domácej pizze a asi 3-4 lentilky.
Plus je kojeny pred spánkom. Stolicu nemal 3 dni ( práve to riešime s dr lebo máva dlhšie pauzy )

Neviete z čoho by to mohlo byt? Mna napadlo že možno to mastné z pizze keď sa vypiekol syr, dúfam že len niečo takéhoto. Čo som našla na nete ma veľmi vyplašilo. Pomoc 😩

tianna
2. dec 2023

@baskaaa21 nebolo to z cikania?

baskaaa21
autor
2. dec 2023

@tianna 100% nie lebo keď som mu utierala zadok vlhcenou aj tam to bolo 🥲

lorin29
2. dec 2023

@baskaaa21 lentilky mohli zafarbit.. Pozoruj stolicu ci sa to bude opakovať.. Má aj iné ťažkosti?

beata_k
2. dec 2023

@baskaaa21 Podla mna si len prdol a uslo mu 😉

tianna
2. dec 2023

@baskaaa21 neboj sa, to bude len z jedla.. 🙂 plus ak kaká takto zriedka zrejme má aj tuhšiu stolicu a vtedy môže vyjsť aj hlien.. lentilky by som nedávala.

baskaaa21
autor
2. dec 2023

@lorin29 hej hej mám v pláne striehnuť 🙈

baskaaa21
autor
2. dec 2023

@beata_k je to možné, v noci poprdkaval cítila som 😃

baskaaa21
autor
2. dec 2023

@tianna verím že hej 🙏🏻 lentilky boli 1x lebo muž doniesol z práce a pred ním ich vytiahol 🤦🏻‍♀️ okrem koláčikov čo peciem sem tam sladké ani neje

baskaaa21
autor
2. dec 2023

@lorin29 práveže vôbec, na nič sa nesťažoval je spokojný len včera trosku grgal čo nie je u neho až tak bežne. Možno mu fakt len niečo nesadlo. Ja som hneď v strese lebo keď si spojím že moc nekaka, má ekzem hneď mi napada celiakia 🤦🏻‍♀️

tianna
2. dec 2023

@baskaaa21 tak buď v kľude 🙂 len ak by sa to opakovalo zavolaj preistotu v pondelok dr., inak ak mu nejaké jedlo nesadlo a kakal po 3 dňoch tak porozmýšľaj aj čo papal 4-5 dní dozadu 🙂

baskaaa21
autor
2. dec 2023

@tianna ďakujem 🙏🏻 zatiaľ 2 plienky čisté a veru rozmýšľam 🙈 aj granadir papal 2 dni dozadu to by farba sedela 🙈

tianna
2. dec 2023

@baskaaa21 jasné, kľudne 🙂 u nás bola minule kovbojka s ružovými kúskami.. 😄 až kým mi nedoplo že papal teľacie.. 😄 mám bohaté skúsenosti.. 😁

maryetta
2. dec 2023

Moja dcerka mohla mat 1,5-2roky. Zjedla len maly kusok farbicky. A potom ta farba v plienke. Prv som sa vystrasila a nakoniec vybuchla od smiechu.
Ak uz dalsie plienky boli ok tak… bud spokojna.