Fimóza u detí

22. jún 2024

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či nevie niekto o fimoze u deti?Chlapca budú operovať na fimozu,len toľko povedali,že v ten deň nás aj pustia domov.Chcela by som sa spýtať, že ako dlho to trvá ,vraj ho uspavaju,ideme do Nove Zámky

hsara99
22. jún 2024

Naša skúsenosť, o 9 sme prišli, o cca 10 operovali a operácia trvala 55min, uspavali mi ho na rukách na sále. Po operácii sa na 100% prebral asi do hodiny a pól a toto bol teda za mňa najhorší zážitok. Domov sme išli o 14. Do mesiaca zahojene. Boli sme na súkromnej klinike v Seredi.

autor
22. jún 2024

@hsara99 dosť dlho to trvalo,nám doktor len to povedal,že 10-20minut trvá operácie,no bojím sa o syna

timilv
22. jún 2024

@autorka neviem koľko má syn rokov a akého stupňa má tú fimózu, ale neskúšali ste aj iného doktora? U nás to tiež vyzeralo na operáciu a v Nitre u dr. Nemčoviča nám pomohli a momentálne to vyzerá tak, že sme sa úspešne vyhli operácii. Chodia tam detičky skoro z celého Slovenska.

autor
22. jún 2024

@timilv pozreli to 3 doktory,a povedali,že to už len operácia ,ale vyskúšali sme aj krém a aj čaj z kvetov čo nám odporučili,ale len trošku pomohol,a objednali nás na pondelok na 7h na operáciu

autor
22. jún 2024

Syn má 9rokov,