Fevermates nálepky na čelo - skúsenosti

29. aug 2024

Ahojte maminy, chcem sa spytat, ake mate skusenosti s tymito orientacnymi teplomermi. Syncekovi sme to skusili dat na celo na noc, ale neustale mu to ukazovalo teplotu aj o 2 stupne vyssiu ako ked som merala rektalne (pouzila somn3 rozne rektalne teplomery, nechcelo sa mi verit, aky velky rozdiel tam bol).
Pred ca 2 hod som mu to odlepila a ma uplne zacervenane cielko, akoby mu s naplastou zisla aj vrstva koze. Neviem, ci som to mala nejako specialne odlepovat, ja som mu to pomaly a myslela som, ze setrne, davala dole ako leukoplast…
Ako sa to ma odliepat, viete poradit? A u vasich deti merali teplomery presnejsie?
Dakujem

taktotedanie
29. aug 2024

Alergicka reakcia
Je kooopa recenzii od mamiciek s podobnymi potiazami, nepresne meranie a reakcia na kozi
Ja by som ich hodila rovno do kosa a nepouzivala vobec, merajte rektalne

majlo1234
29. aug 2024

Mne sa osvedcili, vedela som zhruba teplotu a ked svietila 38, premerala som rektalne a dala liek, ak bolo treba. Ale nemal syn ziadnu reakciu na ne

autor
29. aug 2024

@taktotedanie pouzivat ich uz nebudem, lebo to tam chudacik este stale trocha ma. Alergicka reakcia mi v tej panike nenapadla, dakujem za to.
A co sa rektalneho merania tyka, moze nejako uskodit, ak meriam aj kazdu hodinu? Predvcerom mu strasne rychlo stupla teplota. Moja motivacia pre tie teplomery bola taka, aby sa syn na meranie v noci nemusel budit, existuje nieco orientacne, cim viem sledovat, ci ma teplota stupajucu twndenciu?

autor
29. aug 2024

@majlo1234 presne s tymto zamerom som ich kupovala. len synovi stale ukazovalo 39 a 40, takze mi to vobec nepomohlo 🤷🏼‍♀️

taktotedanie
29. aug 2024

Zase kazdu hodinu merat je posla mna zbytocne predsa dieta viete priblizne kontrolovat snad aj pohmatom na celo napr
Tak je este tzv tucky teplomer 2v1 prepojeny s apkou