Endokrinologický ústav v Ľubochni

adanov
12. feb 2014

Mám plánovanú hospitalizáciu v Lubochni so 6 ročnou dcérou. Máte niekto skúsenosti, myslím prístup personálu, ubytovanie, strava, vybavenie, ako tráviť čas, možnosť prechádzok, bufet, detská herňa....? Ešte nikdy sme neboli v nemocnici tak sa chcem pripraviť, aby ten týždeň pre malú bol čo najmenej stresujúci. Ďakujem za všetky odpovede a skúsenosti.

ematko29
12. feb 2014

@adanov Ahoj ja som tam bola síce už pred 7rokmi,už ako dospelá takže ti neviem poradiť ako je to na detskej ubyttovni.Ale čo sa týka denného režimu,Tam sa v podstate môžeš pohybovať po celej Lubochni,kedy chceš,stým ,že sa máš dostaviť na všetky vyšetreniav konkretnu hodinu.príroda je tam naozaj krásna takže si myslím,že budete mať z toho aj pekný zážitok.Jedálen je mimo ubytovnu takže ranajky obed a večera je tam ,ale nie daleko takže sa prejdete.Lekári su tam úžasný určite vám pomôžu 🙂

mishka18
12. feb 2014

Myslím že sa nemáte čoho báť...skutočne je tam režim voľný, môžte sa pohybovať voľne po okolí, len na vyšetrenia treba ísť podľa objednania. Ľubochňa je veľmi pekná, takže si môžte užiť pekné prechádzky, ani si nevšimnete ako ten týždeň ubehne 🙂 Personál celkom príjemný a strava výborná, nedá sa to porovnať s bežnými nemocnicami 🙂

kikusi
12. feb 2014

Ahoj ja tam robim, ale na dospelackom oddeleni. Vsetko funguje tak ako pise ematko29.Nie je to ako v nemocnici,ze cely den v pizame moze sa chodit von len sa treba ohlasit personalu a chodit nacas na odbery a vysetrenia.

adanov
autor
12. feb 2014

@ematko29
@mishka18
Ďakujem, potešili ste ma. Rada pôjdem von bude určite lepšie ako zavrené vo vnútri, ešte uvidíme ako sa bude dať keď má malá plánované dovyšetrenie a pozorovanie + sledované hladiny v moči a krvi asi to bude niekoľkokrát denne.

adanov
autor
12. feb 2014

@kikusi Ďakujem. Ešte jedna prosba. Kam sa mám obrátiť, aby mi poskytli ubytovanie na izbe s malou? Ešte nikdy nestrávila noc bez mňa aj večerné ukladanie je moja záležitosť.

kikusi
12. feb 2014

Neboj sa automaticky vas ubytuju spolu chodia aj starsie deticky s rodicmi. V prijimacej kancelarii sa da dohodnut a budete aj same na izbe len vy dve.

adanov
autor
13. feb 2014

@kikusi Ďakujem, potešila si ma, nás 🙂

ivkaa1
31. okt 2014

Rada by som Vás poprosila o vzor jedalníčka pri detskej obezite?

ivkaa1
17. okt 2016

Ahojte, v pondelok ide mala 8 rokov na hospitalizaciu. Viete mi niekto dat info na ubytovanie pre mna v Lubochni? Dakujem

adanov
autor
17. okt 2016

@ivkaa1 My sme boli už dávnejšie, ale treba si tam zavolať a popýtať sa, aj niekoľkokrát. Dá sa dohodnúť a doplatiť si. Najlepšie ak lekárka uvedie, že doporučuje pobyt s dieťaťom.

22marcelka22
24. júl 2018

Dobrý večer mám nastúpiť do nemocnice chcem sa spýtať ako tam funguje koľko dní treba zostať tam .

januarova
7. aug 2019

@adanov , aj ostatni,
Syn nastupuje teraz v auguste na hospitalizaciu do NEDU, kvoli rastu, chcela by som tam byt s nim, ma 13 rokov.
Prosim kto ste tam boli, kto mi vypise OCR? Obvodna ci tam? A ako dlho ste tam boli?
Dakujem

adanov
autor
8. aug 2019

My sme boli keď mala 6 a to už pred 5-timi rokmi, neviem ako to chodí teraz. Treba niekoho s čerstvými info.

reklamka
8. aug 2019

Lubochna ma krasne okolie, aj samotna Lubochna je pekna. Uzijete si aj krasne prechadzky. 🙂

reklamka
8. aug 2019

@januarova - Nechces ho nechat sameho? Ja som bola v 12 sama v Lubochni 7 tyzdnov a mam na to iba super spomienky. Nasla som si tam kamosku na zivot a na smrt. Boli sme tam genialna partia. Neviem si predstavit, ze by som tam vtedy mala mamu... 😉

januarova
8. aug 2019

@reklamka , no po pravde neviem. on tam ide iba na vysetrenie kvoli slabemu rastu. nasa endokrinologicka mi hovorila, ze je to 4-5 dni

reklamka
9. aug 2019

@januarova - to som bola aj na vysetrenia preco nerastiem a bola som tam 7 tyzdnov. ale boli to fajn casy. 🙂

karush
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
buka
21. sep 2022

Zaujímali by ma info o lieceb.pobyte diabetes.
(Ubytovanie, procedúry - kúpanie, masáže ....)

170mon170
11. máj 2023

@reklamka a pomohli? 🤓

reklamka
12. máj 2023

@170mon170 Zistili pricinu preco som nerastla a zacalo sa to riesit.

onedaynick
12. máj 2023

@reklamka a narastla si potom?

170mon170
12. máj 2023

@reklamka jej mozem sa popytat este nejake info? Nie si pls aj na fcb? Ja sa tu v tych forach neviem velmi “pohybovat” 🙏😇

reklamka
12. máj 2023

@170mon170 pisem spravu

reklamka
12. máj 2023

@onedaynick Ano, brala som rastovy hormon. Hlavne mi pomohli tym, ze konecne zistili pricinu mojej rastovej stagnacie. Narastla som da sa povedat na normalnu vysku. Predpoklad bol bez liecby max 140, s rastovym mam 157 cm.