Endokrinologická ambulancia doc. MUDr. Ján Podoba verzus Ľubochňa

khuliniova
7. feb 2024

Ahojte. Chcela by som sa Vás opýtať. Chcem ísť so synom na vyšetrenie endokrinológicke. Ma zníženú funkciu štítnej žľazy. S našou dr niesom spokojná. Nasadila lieky bez ďalšej konzultácie, vysvetlenia nič..
Berie docent Podoba v ústave sv. Alžbety, pripadne dá sa dostať do Lubochne? Nechcem to riešiť cez dr ale súkromné. Ďakujem 🙂

mamina7070
7. feb 2024

doc Podoba uz myslim skoncil v OUSA ale on neberie takychto pacientov my sme u neho boli na konzultacii ale odporucila nas nasa detska endokrinologicka dla nam papiere a vytelefonovala to lebo bolo podozrenie na zhubnost uzla v stitke u dietata

do lubochne s odporucanim vasho detskeho endokrinologa posielaju na konzultaciu ak aj dostanes termin a caka sa mesiace (vela mesiacov) tam je to masovka odbery sono a poslu spravu a v drvivej vacsine ta poslu l rajonnemu

chodia tam skor deti s diabetom na nastavenie na pumpu a tak

skor bude zazrak najst inu je ich velmi malo a aku mamsyn liecbu ?

khuliniova
autor
7. feb 2024

@mamina7070 takze nepochodim veľmi ani tam ani tam. Euthyrox 25mg ale ma 5 rokov.. Tak zatiaľ nizku dávku..

khuliniova
autor
7. feb 2024

@mamina7070 malo rástol a ma poruchu hypofyzy..

mamina7070
7. feb 2024

@khuliniova s poruchou rastu v lubochni by ho vysetrili skor by som sa potom orientivala na nudch na kramare ale tiez vsade treba odporucanie

a na kolkom percentile je? robili mu testy na rastovy hormon?

khuliniova
autor
7. feb 2024

@mamina7070 je na 3percentile.. Rastový hormón ma tiež nízky.. Týmito vyšetreniami kvôli rastu sme sa dostali k tej štítnej zlaze. Našu endokrinológicku nechcem nahovárať aby nás poslala do Lubochne pripadne inde aby nemala pocit, že znevazujem jej prácu no rada by som to riešila ďalej alebo aspoň nejakú konzultáciu.. Preto som chcela ísť súkromnou formou..