Ekzém u trojmesačnej dcérky

najzienka
27. jan 2019

Dobrý deň chcem sa spýtať, má niektorá z vás skúsenosť s ekzém? Moja mala trojmesačna dcéra má ekzém na krku z jednej aj druhej strany aj za uškom. Neviete z čoho to môže byť?

lucka12399
27. jan 2019

@najzienka ja som mala nieco podobne, nechala som to tak neriesila som to a rozliezlo sa mi to po celom tele, cim skor chodte ku koznej. 🙂

kika831
27. jan 2019

@najzienka nas maly to mal ako malicky pod kolienkami. Doktorka nam na to dala kys mliecnu, ale bolo to este horsie. Tak som mu to len hojne mastila ( ja som pouzivala lipobazu repair z lekarne). Mam pocit ze sa to zhorsovalo aj pocasim. V lete ked bol minimalne obleceny, resp. sa to vetralo, tak to nemal vobec. Po 2. roku mu to zmizlo uplne. Odvtedy mame pokoj.

najzienka
autor
27. jan 2019

@lucka12399 a neviete z čoho to môže byť?

lucka12399
27. jan 2019

@najzienka neviem, to mi nebolo povedane ale viem, ze ked som si to chytala, a potom som si tou rukou chytila nejake miesto do dňa som mala fľak aj tam a zvacsoval sa. Bolo to hrozne tazko sa mi toho zbavovalo .

vera0411
30. jan 2019

@najzienka ahoj ja mám 7mes synčeka. Máme niečo také 🙁 a tiež nevidím z čoho to je. Máme to už dlho a nič nám veľmi nepomáha. Mali sme antybiotyki ale len týždeň sme brali lebo obsahovali steroidy. Ale po 2-3 dňoch sme to mali späť 😔