Ekzém u dojčiat

maja2304
3. mar 2017

Mám 4-mesačného syna a na čele má takú suchú a červenú pokožku a líca červené ako vyštípané už som vyskúšala všelijaké krémy a nič nepomáha vie mi niekto poradiť čo s tým

ludinka
3. mar 2017

@maja2304 ahoj,ak ti mozem poradit tak na ceskom modrom koniku je skupina poradna pre atopicky ekzem,tam ti poradia

janci05
3. mar 2017

@maja2304 Vyskúšaj Infadolan ak si ho už náhodou nemala. Dobre zaberá na suchú a začervenanú pokožku. Ak nezaberie, tak choď radšej k doktorke alebo ku kožnej.

veronikaaa444
3. mar 2017

@maja2304
Nam sa spravilo na nozke, akurat som sa pytala vcera pediatricky a povedala nam,ze obycajna modra indulona je vraj najlepsia.tak ideme skusat.

domin85
3. mar 2017

@maja2304 chod ku koznej. Najdi si podla odporucani dobru koznu a chod. Maly sa mi vyhadzal ani pol roka nemal, ja som skusala rady podla ceskeho modreho kona, kadejake kremy, kedze bol maly kojeny ja som mala dietu a dostali sme sa do stavu ked mal viac nez polovicu koze celeho tela samu chrasticku, nic nezaberalo. Tak som zufala sla teda k dr. A mali sme stastie, kozna ktora berie atb alebo kortikoidy ako poslednu moznost, mali sme sice tri rozne masti kremy, troje kvapky ale konecne to zacalo ustupovat. Odvtedy len premastujeme a docela sa ekzem drzi, uzs a riadim radami koznej a nie antikvasinkacov z netu...

maca283
3. mar 2017

@maja2304 Ja ti odporučan sanAktív krem je to z mrtveho mora a na ekzém u nas velký pomocník

lilu7
4. mar 2017

Tiez to maly mava premastim mu to na par dni odide a potom sa to niekedy vrati pouzivam skin cap krem s tym mu to zvykne odist. Je z lekarne drahy ale dobry.