Dvojročný syn má silnú hnačku

majkabr
18. okt 2015

čo na silné hnačky 2 ročnému ??? smecta mu nepomáha vôbec

ivetatalarova
18. okt 2015

hlavne vela pit! u nas pomaha mrkvova stava od Hippu, ryzovy odvar, banan, davam aj biogaja probiotika na crevnu floru - dal nam to doktor, tiez sme si tym pred par dnami presli. ak hnacka neprejde v priebehu zajtrajska chodte k lekarovi.

nikuska744
18. okt 2015

Odporúčam Enterinu. Stoji cca 10 eur. Ráno vypiť liek na lačný žaludok. Dávať mu to aspoň 4 dni. My sme si tým prešli pred 2 týždňami. Po hnačke po pár dňoch ani stopy.

8291
18. okt 2015

Hrozne je toho teraz veľa mala grcia hnačkuje od piatku dnes už troska lepšie,kamoskyn malý od stredy no hrozneee.a dnes mam ja nejaký ťažký žalúdok a točí sa mi to v bruchu,dufam že Tatra budem ešte ja grcajúcu hnačkujuca barbie😠

lusyke
18. okt 2015

@majkabr Lieky radit nebudem lebo tie u nas nezabrali. Ale tiez nam dali smectu, fylak forte a este nieco ale to si uz nepamatam. Hlavne vela tekutin aby nedoslo k dehydratacii..skus popytat v lekarni cajikna travenie pre deti., a na zhustenie stolice je dobra napriklad ryza, suchare. Ak mas cucoriedky tak tie su na hnacku super...precistuju a zapekaju.

ivet1371
19. okt 2015

Hylak,smectu,čierny ćaj a kulisek pit.diétu banan,ryža,mrkva

8291
19. okt 2015

@ivet1371 všetky maminy si chvália kulíška no ja ho do malej za toho pána neviem dostať,vsetko sme skušali viac som ho nariefila aj tak ho cítila,striekackou lyžičkou vôbec vôbe nijako ani v spánku.jedine co mi vypije je smecta,banány neznažala od malička,za 15 mesiacov nezjedla ani len štvrťku banána a tiež som jej ho mixovala do kaše a všelijak maskovala všade ho cítila.ryžovy odvar tiež nula bodov,ryžu spapá ako prílohu ale keď ma hnačku tak ju ani len nezoberie do pusy.hrozneeee😠

ivet1371
19. okt 2015

@8291 marina keks a jablčko sme mohli na infekcnom.môj mal dva tyždne keď mu išiel posledný zub.soletky paličky mohol a chude meso aj vyvar s neho.hylak po lyzickach ćasto.možeš aj minerálku bez bublinkovu

8291
19. okt 2015

@ivet1371 ano soletky nam idú aj suchariky seven days solené.marina keksy absolútne mi nechce.hylak mam doma ale to mam vždy keby náhodou pre nas a tuším je až od troch rokov.vidiš a neperliva mineralka to ti ma vôbec netrklo.👍vyvar z mäsa mi vždy vygrcala.

ivet1371
20. okt 2015

Hylak kludne daj pár kvapiek

patkaza
21. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

Na hnačku pomáha aj čierný čaj a hlavne dostatok tekutín http://akoapreco.com/ako-na-hnacku-u-deti/