Dvojročné dieťa má suché mapy na zadku

julka1983
14. nov 2021
Používateľ julka1983 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julka1983.

Ahojte, mali by ste tu niekto skúsenosti s suchými mapami na detskom zadku (2roky)? Už sa s tým trápim viac ako rok, skúšam rôzne krémy ale nič nezaberá.

kkovacovak
14. nov 2021

@julka1983 tak neskúšaj rôzne kremy lebo to môže byť kameňom úrazu. Na dermatovenerológii ste boli?

julka1983
autor
14. nov 2021
Používateľ julka1983 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julka1983.

@kkovacovak skúšala som len krémy ktoré mi odporučila na pediatrii, všetko z lekárne. No priznám sa na dermatológii sme neboli, asi to bude najlepší nápad.

kkovacovak
14. nov 2021

@julka1983 tak už si tam mala dávno byť keď to má už rok. Niekedy je striedanie krémov viac na škodu.

julka1983
autor
14. nov 2021
Používateľ julka1983 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julka1983.

@kkovacovak zas si nemyslite, že som ich vystriedala 20. Skúšala som len to čo lekárka odporučila to je do 5 krémov a doktorka hovorila že to nezmizne za deň ...