Dvojročné dieťa má amok

liaka
1. mar 2016

Ja som uz bezradna. Pred tromi dnami videl moj dvojrocny syn reklamu na Hornu dolnu kde nakonci chlap v krcme tak divne zapisti... Zlakol sa,zacal plakat. Odvtedy mam doma blazinec. Boji sa byt celkovo dome,spi len pri mne. Co pomoze? Hadam psychologicke ist je este skoro,ci? To je uz na zblaznenie. Stale je v jednej izbe,len place,cely den len von.... Panicky stach az sa trasie. Nevydrzi ani u svokry,tam robi uplne to iste. Televizor mam cely den vypnuty. Nic nepomaha. A po troch dnoch uz je toho dost... 😠

bonaqa2013
1. mar 2016

3 dni a už je toho dosť. Isto to prejde, k psych. ešte zatiaľ nie, možno k lekárovi nech dá niečo na upokojenie - len v stave núdze. ja mám taký prípad doma - len už má 6 rokov. 6 rokov trápenia....

liaka
autor
1. mar 2016

@bonaqa2013 ja to poznam tiez. Dcera bola taka ista. Bojko. Vtedy sme davali Sedaliu a posedenia u psychologa. Ale on je malicky. Dcera sa bala este aj tricka co den predtym mala v pohode na sebe a na druhy den plac,ze sa boji obrazka... To bolo obdobie. Uz mame pokoj 4 roky a teraz zas syn.

bonaqa2013
1. mar 2016

@liaka no ale aspoň vieš že to prejde.... prešlo u dcéry, prejde aj u syna. chce to len čas. My máme aj zdr. problémy u nás je to o to ťažšie...

liaka
autor
1. mar 2016

@bonaqa2013 len ona bola starsia ked mala soky. Myslela som si,ze u syna to prejde,ked televizor bude stale vypnuty a nic. Vzhladom na vek som sa zlakla. Teraz zaspal a taha uz hodinu tak som zvedava ked vstane co bude.

mariova99
1. mar 2016

Moja 1,5 rocna dcera bola na jesen u nasich a robili hada z gastanov.Celu noc bola hore az sa triasla, len na mne visela,zadivala sa do tmy a kricala had had...bolo to hrozne, akoby to ani ona nebola.Aj sme isli spat do obyvacky,ale nepomohlo.Rano aj druhu noc uz bola v pohode.Strasne som sa bala,ze sa to bude opakovat..nastastie nie.