Dvojročná dcéra papá vlasy

adusa1987
20. jan 2021

Ahojte celkom by ma zaujimal vas nazor na to ze moja dcera ma 2 roky mi papa vlasy...svoje nie.moje najde na zemi ci gauci alebo si sadne za mna trosku sa hra s vlasmi a uz len pocujem ako mľaska.neviete mi povedat preco to robi a ako to zriesit aby nerobila 😀dakujem.

tosomja
20. jan 2021

Podla mna je vsetko, co najde na zemi, len vlasy si vsimas. Napominat, napominat, ucit, ze je to zle.

teleskop
20. jan 2021

dopytovat odbornika nie MK

malinoismum
20. jan 2021

Moja dnes zjedla šušeň - skoro ma porazilo.
Keď som jej vysvetlila že sa tam mucha v noci vykakala ako kaka aj do ucha a preto ich umyvame denne, sľúbila že to už neurobí a už si aj pripravila servítku keď ju bude rypák svrbieť🙂

marianarem
20. jan 2021

@adusa1987 Aj moj 13mesacny uz niekolko mesiacov je moje vlasy a este niekedy povie ze "mnam, mnam" 🙂 Neviem, co ine robit,, nez cakat, ze raz prestane.

taga
20. jan 2021

@malinoismum ty hovoris svojim detom, ze sa im mucha vykakala do nosa a usi????

malinoismum
20. jan 2021

@taga áno. Mám len jedno 🙂

adusa1987
autor
20. jan 2021

Ona neje vlasy len zo zeme jasne pisem ze aj sadne za mna a bude mi jest vlasy..sak samozrejme jej ich nenecham vyjedat ale aj ked napominam v kuse vzdy bud zo zeme vezme alebo za mna sadne...

malinoismum
20. jan 2021

@adusa1987 zakázať zakázať zakázať a hotovo aj keď nebude chápať raz a postupne pochopí - veď jej to nedovoľ a nebude to robiť. Hotovo

yollanda
20. jan 2021

Ja som zrala slepacince a tu som

whatever1
20. jan 2021

@adusa1987 Dlhodobé pojedanie vlasov moze mat vazne následky. Vlasy sa nemusia dostať z tela von a okolo žalúdka sa môže postupne začať tvoriť chuchvalec vlasov, čo môže neskor spôsobiť komplikacie......nestras ju ani ju nehres, povedz pravdu, že je to FUj(tvar sa pritom znechutene, nech ti veri) a že ju z toho môže bolieť bruško. Nevravím že to zaberie hneď, ale casom sa naučí. A vzdy keď nájdete vlas, tak ho hodte spolu do koša a pochváľ ju, nech ma motivaciu.

lula313
20. jan 2021

Nechcem strašiť, ale je to diagnoza, bol o tom aj dokument. Sekla by som to, nech si nespôsobí zdravotné problemy https://m.topky.sk/cl/13/1427985/Umierajucu-tin...

babydesire
22. jan 2021

Baby to nieje sranda,naozaj ide o vaznu psychicku diagnozu ktora moze viest k plesatosti az smrti...su dva stupne (nazvy presne neviem teraz) 1.clovek si vytrhava vlasy a druhy pojeda vlasy (vlastne,cudzie) u malych deti to moze prirodzene vymiznut,,no neskor v puberte ci dospelosti sa to moze vratit..tiez som nahodou natrafila raz na clanok o tej teenagerke ktora kvoli tomu zomrela a vystrasila sa,lebo moja dcera (2,5rocna) si uz od narodenia kruti vlasky az doslova šklbe...nevieme jej vtom zabranit,aj ked sa to zmiernilo potom co uz nema dudlik a mliecko pije sice z flasky ale drzi si ju sama..vlas v ustach neznasa tak dufam,ze sa to nezmeni,,tiez som to brala ako blby zlozvyk (ja si odmalicka obhryzam nehty) vela ludi ma zlozvyky...vlasky si kruti stale...
Autorka pozor na tie vlasy v ustach,je to nebezpecne.