Dvojmesačný syn pozerá hore do stropu

deniskanajkrajsia
30. mar 2023

Ahojte, mám dvojmesačného chlapca začiatok sme mali veľmi ťažký je skôr narodený. Všimla som si že stále pozerá hore do stropu alebo zakláňa veľmi hlavičku a pozerá niekde za seba aj keď normálne leží tak pozerá dozadu aj do oči pozerá ale malo a pred seba tiež veľmi malo. Je to normálne ? Mám prvé dieťa dovtedy som nebola v kontakte s deťmi tak neviem či je to normálne.

simona20201309
30. mar 2023

@deniskanajkrajsia ved s bábätkom sa chodí každý mesiac na kontrolu nie? Opýtaj sa lekára, nie tu na MK🙏

deniskanajkrajsia
autor
30. mar 2023

@simona20201309 jaaaaj kriste pane, ja sa nečudujem že sa ženy nič nikde nepýtajú 😂 ďalší týždeň ideme k nej sa nemôžem zatiaľ informovať aké sú ine deti ?

simona20201309
30. mar 2023

@deniskanajkrajsia odpovedala som ti slušne. Môžeš sa tu dozvedieť čokoľvek, čo ťa môže vystrašiť. Bratrancov syn tak robil, keď bol bábätko. Je autista. Spokojná?

syslik81
30. mar 2023

@deniskanajkrajsia mojej oci behai na vsetky svetove strany .. oni nevidia jasne ako dospely ..cas sa im vyvija .. je to ok

deniskanajkrajsia
autor
30. mar 2023

@simona20201309 slušne ale nie k veci.. a mňa to nevystrasi iba sa chcem informovať máme viac diagnóz a chodíme po vyšetreniach, či zle či dobre chcela som sa iba opytat nič viac

simona20201309
30. mar 2023

@deniskanajkrajsia prepac... pýtaš sa ci je to normálne a vieš ze mate kopu diagnóz? Nemám osobnú skúsenosť, len v rodine. Nie, nie je to normálne, ale správnym prístupom, cvičením a pod. sa dá všetko napraviť, dobehnúť,...

deniskanajkrajsia
autor
30. mar 2023

@simona20201309 vidíte, stačilo napísať nie, nie je to normálne nerobia to deti. Hotovo, nič viac som nepotrebovala vedieť ďakujem

alexach
30. mar 2023

@deniskanajkrajsia podla mna je to ok, ja mam sice tiez prve dieta a maly ma 4 mesiace, ale tiez ho najviac zaujimaju popraskane stropy, ovalne lampy ma tiez velmi rad, vsetko co je na strope je na 100% zaujimavejsie ako ja. Hlavne ked ho krmim.

katka533
30. mar 2023

@alexach dôležite je, ci vyhladava pohladom ludi a pozerá na tvar, neviem, či u teraz, ale do 6 mesiaca určite

andreatytler
30. mar 2023

@deniskanajkrajsia Chodite na fyzioterapiu? Myslim ze by ste mohli zajst koli tomu castemu zaklananiu hlavicky. Male deti fascinuju stropy a lampy, takze ak tam casto pozera to je OK.

mogaa
31. mar 2023

@deniskanajkrajsia ono ženy na MK tvoje dieťa nevidia, nikto nevie ani vek tvojho dieťaťa.....najlepšie ti naozaj povie pediater na kontrole.....u párdňńového bábätka je to normálne, až neskôr začína vnímať okolie......ale ak je skôr narodený a je tam viac diagnóz, tak to môže byť kludne diagnóza.....