Dvojmesačné bábätko má stále soplík

marrya
15. mar 2016

Ahojte,mam 2mes.babatko a vkuse je pri nom dakto chori,teda v okoli....najskor chlap,potom dcera a maly sopli,sopli... :( a teraz zas ja-mam sopel a hrdlo,porazi ma je mi desne zle a kedze kojim tak musim byt nonstop pri nom :(
Ako sa cim skor vyliecit??nechcem moc vsak pchat do seba kadejake lieky
SKor daco prirodne ak by sa dalo-vdaka

maca283
16. mar 2016

@marrya Ahoj ja ti odporucam tymianovy krem jedlu sibirsku a sprej eukasol Natierat babetku chodidla tymianom A teraz ked sopli tak kvapku jedle sibirskej a striekat do vzduchu eukasol Starsej a sebe mozes aj na oblecenie Ale slaby strek Ja tieto vyrobky pouzivam pri malej od malicka a chodi do jali a chora bola iba raz Tymian je super na bolesti hrdla bruska aj pri menzese Jedla sibirska do kupela Akchcesviac napisat napis mail Maca

stastnablcha
17. mar 2016

ahoj... ked si chora, skus nosit rusku.. ja som tiez pobehovala ako blazon s ruskou, smiali sa mi, ale mala ostala zdrava.. treba noštek hlavne preplachovat si myslim.. a ručnou odsavackou davat soplik preč. vysavač je moc drasticky pre tak male babo..
ale kym boli deti uplne maličké davala som im kvapku libenaru do nosteka. najstarsi to sice neznasal, ale dcera si potom kychla a vykychla vsetko.. alebo jej to stieklo. to som asi do roka davala. potom uz spreje. tie čo su pod tlakom a idu "donekonečna" sú nie moc dobré (aspon pre moje deti) lebo je podtlak strasne silný a nieje im to prijemne.. (ja to mam rada 🙂 lebo mi to preplachne vsetko.. v principe je to asi jedno ake daš, mne vyhovuje tá morská voda s pumpicko z lekaren max.. to je jedine co je syn ochotný si dať... 🙂
okrem toho sme boli na homeopatikach.. coryzalia .. krasne presli sopliky. len neviem ci aj tak male babo moze..