Dva týždne trvajúci vlhký kašeľ u 2 ročnej dcérky

sisiska
16. mar 2012

mamicky, nasa 2 rocna dcerka kasle vlhkym kaslom uz dva tyzdne, uziva od zaciatku Solmucol sirup na vykasliavanie, pomaly sa to zlepsovalo, ale posledne dva-tri dni je to zas horsie, v noci relativne klud, ale rano, ked vstane, tak kasle fest a potom aj cez den priebezne...ako dlho moze takyto vlhky kasel trvat a z coho moze byt? boli sme u lekarky, hrdielko kludne, dychanie ciste, iba do nosa sme dostali Pamycon, lebo ma aj sopliky trochu...je dva tyzdne na vlhky kasel uz vela alebo este v norme? moze byt vlhky kasel aj z alergie, alebo tam skor iba suchy byva? okrem toho este berie uz par mesiacov Singulair a Xyzal....

sisiska
autor
16. mar 2012

viem, ze v babatkach je starsia podobna tema, ale nikto tam uz neprispieva a tam sa to tykalo malinkych babatiek, tak prosim adminkov, aby ponechali tuto temu aj v batolatach...dakujem

sisiska
autor
18. mar 2012

naozaj nikto nema skusenost s dlhodobym vlhkym kaslom?

kvojtanikova
18. mar 2012

@sisiska skus sa pozriet do temy "dakujeme strapco" - ona je ORL lekarka isto ti bude vediet poradit. Pokial ja viem, ked davas Solmucol dlhsie, zbytocne chorobu predlzujes, lebo on riedi tie hlieny a tak sa stale tvoria. ja by som ho vynechala a nechala len ten Pamycon.

sisiska
autor
18. mar 2012

@kvojtanikova dakujem za tip, mrknem sa tam...