Dusivý kašeľ u alergika

mirka731
25. nov 2022

Dobrý večer. Syn dobral vo štvrtok antibiotiká. A dnes ráno sa zobudil zo strašne dusivym kašľom celý deň... Boli sme na pohotovosti doktorka povedala že dýchanie má čisté ale vzadu počuť hlieny predpísala nám prednison čipky a my dávame aj spreje od alergologa kázala zvýšiť dávku .dávam mu aj stoptussin len akosi ten suchý kašeľ ma stále vôbec sa nezvlhcuje...

zobaka
25. nov 2022

ja ta len ukludnim, ze to prejde, ja som sa skoro zadusila po covide, akokeby mi pierkom chodili po hrdle, prejde to za par dni, som alergicka, astmaticka, stoptussin na suchy kasel mi ciastocne zabral

dzulli1980
25. nov 2022

A máš ten Stoptussin na synovi overený, že zaberá? ... lebo u nás napríklad spôsobuje presný opak ... dcéra išla vykašľať pomaly vnútornosti, keď som jej ho dala ... ja takisto, všetky rebrá ma boleli, čo som po ňom tak sucho dráždivo kašľala.
@mirka731

oliolijanka
25. nov 2022

Ja som neverila, dokial som nevyskusala....Rozkroj cibulu a daj ju ku posteli.
Rano bude v izbe nenormalny puch, ale budete aspon dobre vyspati.

alexnina777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurikagab
26. nov 2022

@mirka731 my takto 3 tyzdne, ventolin sprej, zvysena davka a zo dna na den prestalo..

mirka731
autor
26. nov 2022

@laurikagab synovi vysadili ventolin lebo mu zle robil ,berie berodual a seretide a tiež zvýšili mu dávku na dve no ale dnes kašeľ pokračuje ale už menej