Dusenie sa s hlienmi

25. jan 2024

Malý sa duši každý večer noc hlenmi,cez deň je ok trvá to už 2 týždne.Zacal brat antibiotiká a solmucol a inhalujeme.On sople nemá dusi.sa zo stekajú ich hlienov.Dr že oddávať úst😭to ako? Veď tebe a bojím sa aby sa nedusila Môže sa diét 3 ročne udusiť hlienom? On ich nevykaslava ale glta

mamamasama
25. jan 2024

Neporadim, ale u nas momemtalne rovnako 😪

sovica
25. jan 2024

Sorry, strašne ťažko sa to číta, musím lúštiť, čo si vlastne napísala.
Odsávaš hlieny odsávačkou?

nivea777
25. jan 2024

Bud vykašľať alebo rozpustiť.Ja som sa dusila dnes a pomohlo až keď som to dostala von. Solmucol mu nedavas vecer,ze? Lebo aj to môže byť príčinou.

iritka
26. jan 2024

Mne ked sa mala dusi hlienmi v noci davam jej aj fenistil kvapky a spava s nami na vysoko podlozenom vankusi. Solmucol najneskor 4 hod pred spanim dat.

autor
26. jan 2024

@sovica sorry písala som v strese,z nosa neodsajem vôbec nič! Či sa dá odsavať z úst?

autor
26. jan 2024

@nivea777 dávam len do cca 4tej

autor
26. jan 2024

@iritka áno to robime

iritka
26. jan 2024

A davas aj spreje do nosa? Morsku vodu a nejaky olynth?

iritka
26. jan 2024

A ja kym sopel nejde von davam skor sinupret, az ked sa uvolni prejdem na solmucol, tak sa mi to viac osvecilo. Kolko uziva ATB?

mabenn
26. jan 2024

neviem ako sa odsava z ust, nikdy som to nerobila...ale 5r syn mal teraz nieco podobne, az sa po 3dnoch kaslania a hltania hlienov, lebo nesiel sopel, dogrcal a odvtedy dobre...aj sople sa pustili a uz viem odsat...zvykla som takto na zaciatok davat sinupret na zriedenie hlienov a proste cakat, nech sa choroba rozvinie...ten zaciatok je vzdy najhorsi

mabenn
26. jan 2024

samozrejme morska sol do nosa od zaciatku a ked ma zachvaty neproduktivneho kaslu, davam tussin alebo fenistil...osvedcil sa mi aj domaci cibulovy sirup

sovica
26. jan 2024

@autorka ...a odsávaš hlieny odsávačkou na vysávač, či ústnou?

taktotedanie
26. jan 2024

Neodsavaj v domacich podmienkach z ust
Solmucol / sinupret nieco z toho liecba aspon 2 kym sa pustia sople a pouzivaj odsavacku nie ze tahas sople ustami ale vysavacom

autor
26. jan 2024

@taktotedanie tak dnes sme boli na orl a vraj nie zahlieneny...pozerala hrdlo .to by videla až do pľúc priedušiek😅

taktotedanie
26. jan 2024

Tak potom nechapem prispevok

autor
26. jan 2024

@taktotedanie ani ja čo sa deje