Dráždivý kašeľ u dvojročného dieťaťa

dadka13
16. apr 2013

Dobrý deň - maminky - porďte prosím. Malý má strašne dusivý, dráždivý - taký až prieduškový kašeľ - boli sme u lekárky - povedala nám že dýchanie má čisté - len mu zatekajú hlieny. Dostal ERDOMED, KALOBU, DROSERU, - ale mám pocit že nič nezaberá. Dokonca ten kašeľ je taký, že ho až napína na zvracanie - niekoľko krát aj vyvrátil to čo spapal - na základe toho kašľa. Čo robiť? Ako mu pomôcť? V noci spí vo vyvýšenej polohe - soplíky krásne vyfúka - tak aj už neviem ...

luciannka83
16. apr 2013

My máme presne ten istý problém. Kašle a je zahlienený. Sirupy veľmi nezaberajú, alebo to trvá strašne dlho. Vracia kvôli hlienom. Keď ich nevie vykašľať, tak sa dostanú von prostredníctvom vracania. Moja rada, nasadiť vincentku. Riedi hlieny. Buď inhalovať, alebo piť, alebo sú aj také kapsule, no tie sú niekoľkonásobne drahšie.

yarnie
16. apr 2013

Spravit CRP, veľa tekutin, Erdomed by mal zabrat. Vincentka je vyborna rada. Nam pomaha, mame inhalator, plus cisticku vzduchu so zvlhcovacom. Ak to neprejde treba alergologa.

evelin325
16. apr 2013

@dadka13 aj ja radím vincentku, na noc zábal z bravčovej masti a minerálne soli, určite to prejde 🙂 držím palce