Dobrý sirup na vykašliavanie

13. nov 2021

Dobre ranko, kedze je vikend a doktorka nerobi budem volat az pondelok.. dcerke zacali zatekat sopliky aj ked fukame v noci kasle.. vykasliava... som zufala 3 dni bola v skolke .. predtym sme boli 4 tyzdne doma.. brala sirupy a nakoniec aj tyzden pred nastupom antibiotika...boze som zufala dala som ju zdravu bez soplika aj kasla . . 😪 prosim Vas poradte ktory sirup zaberie narychlejsie hlavne teraz cez vikend.. . 🙏 dcerka ma 3 roky

patricka
13. nov 2021

Nám naposledy pomohol solmucol a to sme vystriedali asi 3 sirupy

patricka
13. nov 2021

Len pozor ten sa môže najneskôr užit do 17.00 tak nás upozornili v lekárni

kamkk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelovka
13. nov 2021

@patricka dobry den,zaujimalo by ma ako to lekarnik odovodnil, este som sa s tym nestretla ze do 17tej ,preto sa pytam lebo ja som davala aj neskor.dakujem

autor
13. nov 2021

Solmucol sme brali pred cca 3 tyzdna nebude vadit ked ho bude zasa brat?

kamkk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marianna_peskova
13. nov 2021

Mucosolvan môjmu synovi pomohol vždy do dvoch dní oveľa zlepšiť zdravotný stav. Treba ho ale na odporúčanie doktorky brať päť dní. Ďalej odporúčam Solmucol.

patricka
13. nov 2021

@angelovka ze potom y sa mi mohla.rozkaslat v noci lebo riedi hlieni a núti ich vykaslavat

marianarem
13. nov 2021

A kvapky Fenistil vam nepomahaju? Mojmu teraz nedavno dost pomohli odhlienit.

javes
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. nov 2021

@marianarem brali sme ich min. Tyzden s antibiotikmi mozem ich znivu dat?

marianarem
13. nov 2021

Podla mna ano, my sme brali 2 tyzdne vkuse. Je to antihistaminikum, jasne, ze ani s nimi sa to nema prehanat, no vela ludi aj deti berie antihistaminika aj celorocne.

magdalenkad
13. nov 2021

Ja som nasadila drobcovi kalciovy sirup a solmucol. Keď sme o pár dní prišli k lekárke, lebo sa už dostavila aj horúčka, tak povedala, že nech v liečbe naďalej pokračujeme... po vyše dvoch týždňoch kašeľ je na ústupe...

h2
13. nov 2021

Cibuľový sirup. Nakrájaš väčšiu cibuľu na drobno, zmiešaš s lyžicou medu a šťavou z polovice citróna. Necháš postáť niekoľko hodín. Precedíš cez sitko. Dáva sa za lyžičku každé 2-3 hodiny. Každý deň treba urobiť čerstvý.

autor
13. nov 2021

@h2 skusali sme ale moja mala sa z neho 🤮 takze ten uz nie

veronikaduha
13. nov 2021

Jednoznacne mast na hrudnik kacaciu,ci hucaciu zabalit...skorocel sirup,cibulovy sirup...naparovanie..vela zdravicka prajem

lluciiiii
13. nov 2021

Ráno na lačno pred jedlom čajovú lyžičku kalcioveho sirupu aspon 30min nejesť, fenistil kvapky ak mas doma podľa váhy dieťatka a stoptusin sirup vždy nam takto odporúča lekárka a zaberá