Dlhodobo riešime zvýšenú teplotu u 2,5-ročného syna

22. feb 2024

Ahojte, uz dlhodobo riesime zvysenu teolotu u syna (2,5r)
Mame za sebou uz vsetky mozne vysetrenia, vratane alergologiu,gastroenterologiu, rozbir krvi (aj na vaetky mozne virusy) stery, moč aj stolicu…a vsetko je ok, vsetko ma v poriadku, napriek tomu ma dlhodbo zvysenu teplotu do 37,5…(ked zmeram v ritke tak odpocitam 0,5C) ja som z toho uz nestastna a nepride mi to v poriadku aby mal stale zvysenu teplotu…dneska vecer ma napadlo ci nemoze mat kvoli tomu, ze on stale beha,tancuje atd. a manzel zakuril v krbe, vedla toho behava a je tam dost teplo….podla Vas je to realne ze je mu velmi teplo a kvoli tomu mu vyskoci teplota?Alebo mate nejake skusenosti kvoli comu to moze byt?Dakujem pekne

zuzkaa1991
22. feb 2024

Ano aj nasa ma okolo 37 ked lieta zakrytá pod paplonom beha spoti atd....treba merat ked je uplne v klude ;) ale zevraj deti maju vyssiu teplotu ak ste všetko obehali crp ma v norme tak bude to v tom ze asi merate ked je rozbehany rozhoruceny

deedol
22. feb 2024

https://shorturl.at/awHJS
dala som ti do googlu v angline normalna teplota 2,5r dietata. viacero overenych stranok (britska NHS, americke kliniky) pisu, ze pri malom dietati je taka teplota este na hornej hranici normy.

paciko9
22. feb 2024

A merias aj v priebehu dna? Alebo iba vecer. Vecer je normalne,ze telesna teplota stúpne. Dokonca exisfuju ludia,ktory maju bezne taku telesnu teplotu, proste su zdravy. Trosku by som pogooglila o tom.