Dioptrické okuliare s modrým filtrom pre deti

katkapalo1
19. aug 2022

Ahoj dávali ste niekto deťom do dioptrických okuliarov filter proti modrému svetlu? Dávali sme robiť nové okuliare malý ma 7r.pani v optike mi to navrhla s tým ze deti veľa pozeraju TV, mobil atď a je to pre oči lepšie. Ukázala mi ako tie skla budú vypadať a ze rozdiel medzi cirymi a týmito bude minimálny pri pozeraní ale oči sa nenamahaju. A ja som sa nato dala. Dnes okuliare prišli a ja vidím ze rozdiel tam je farby nie sú žiarivé biela nieje biela ale jemne žltá bojím sa ze to bude malému prekážať v bežnom dní vonku a tak. Preto sa pýtam ci niekto dal tiež a ako sa cez to pozerá. Ďakujem pekne

e1i
19. aug 2022

@katkapalo1 ja ich mam a som spokojná, lepsie sa mi aj pri počítači pozera aj soferuje

srferreira
19. aug 2022

aj ja tak ako @e1i, dlhe roky uz. Spokojna som.

katkapalo1
autor
19. aug 2022

@srferreira no áno dospelým to je dobre hlavne pri PC ale teraz mam obavy ci som to mala dieťaťu dat keďže hneď videl ze su tie farby iné. Preto ci niekto dal dieťaťu take skla

e1i
19. aug 2022

@katkapalo1 myslím že tiež ocení v škole ked ho nebude hlava a oci boliet od pozerania do monitora

luccija
19. aug 2022

@katkapalo1 dcera ich ma a nestazuje sa.Ale tiez vidim, ze maju inu farbu a pre mna je to nezvyk cez ne pozerat

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
srferreira
20. aug 2022

@katkapalo1 neboj zvykne si. Aj na dennom svetle sa lepsie diva, vonku ked je slnko. Prepustaju menej slnecnych lucov, samozrejme nie ako slnecne. Dobre si urobila 🙂

katkapalo1
autor
20. aug 2022

Ďakujem ste ma upokojili 🙏