Diétna strava 9-ročného

beata110
22. dec 2022

Maminky potrebujem radu... v nedelu v noci mi mal maly (9rocny
) teploty dala som mu paralen a zabaly kleslo no okolo 9tej rano zas sice nie take vysoke a citil sa na vracanie neskor aj vracal zlc a aj cerstvu krv. Samozrejme sme boli v nemocnici vsetko v poriadku davali mu 2 dni infuzie vsetky vysetrenia dobre. Uz sme doma teploty nema a viac ani nezvracal a moja otazka je co mu mozem davat jest ako dlho ma mat dietu ako postupne a co mu pridavat? Viem ze banany jablka ryza zemiaky varene mäso. Skor ma zaujima konkretne mliecne vyrobky, vajcia, kecup. Samozrejme idu vianoce ci by mohol hranolky rybie prsty zboznuje samozrejme by som robila v teplovzdusnej. Cestoviny s tvarohom so syrom s bryndzou tieto by tiez rad jedol no neviem ci uz mozem alebo kedy najskor.

zuzkaa1991
22. dec 2022

@beata110 zalezi aku diagnozu mal preco zvracal.krv atd co.mal poranene poprípade poskodene....ja som mala minuly mesiac zapal pazeraka co ma vobec nenapadlo ze nieco take moze byt mala.som.dietu co som ja 90%dodrziavala a skusala.jest mna bolel.pazerak(zaludok)
Skusila by som ale urcite zacat s lahkym jedlom.az potom.vyprazane nie z prudka dat hned....radsej treba zistitnu lekara

beata110
autor
22. dec 2022

@zuzkaa1991 nic mu nezistili udajne len praskla cievka.

zuzkaa1991
22. dec 2022

@beata110 tak len skusat podla mna medzi jedlami urcity pocet oddeleny cas keby náhodou mal bolesti alebo tazkosti....ale.ak sa citi ok neriesila by som....len oaptrne zacat

luccija
22. dec 2022

@beata110 k rybám prstom mu správ pyré neviem asi by som ešte trocha dodržiavala stravu a nie vyprážané, ťažké, krémové, vajicka...
Rybie prsty sprav v rúre nie na oleji

beata110
autor
22. dec 2022

@luccija ano tak som chcela ja ani bezne nerobim na oleji, ale v teplovzdusnej a chcela som hranolky alebo pyre. Vajicka som niekde citala, ze natvrdo alebo prazenica moze byt zato som sa pytala. A dakujem za radu