Dieťa zjedlo alobal

nagyovanikoleta88
28. júl 2022

Prosím vás poraďte mi, som v koncoch. V utorok okolo obeda moja 5 ročná dcéra zjedla kúsok alobalu. Nestane sa jej nič. Zabalila som žemľu do alobalu na cestu. No ešte sme sa chystali a ona už bola hladná. Tak som jej do polky odhalila žemľu a dala jej odkusnut. Odbehla som jej napustiť vodu a keď som sa vrátila viplula z úst dva kúsky alobalu.
Neviem či niečo neprehltla. Veľmi sa bojím aby sa jej niečo nestalo.

kacena4
28. júl 2022

a coho sa bojis? ked si bola dieta nic podobne sa ti nestalo, ked ti rodicia nachystali jest? ci uz do alebalu, paliera, servitky... nneotravili sme sa vysierkali alebo sa to rozlozilo zaludocnymi stavami

alenah31
28. júl 2022

@nagyovanikoleta88 a stať by sa jej malo čo? Už je štvrtok...predpokladám, že buď nič z neho nezjedla alebo ho už "vykakala"🙂 No stress mamina - nič jej nebude🙂

snezienkaaa82
28. júl 2022

Nie neboj sa nič, alobal je mäkký. Ja som zjhedla celý zub, keď mi vypadol.

diewcatqoo
28. júl 2022

Nic sa jej nestane, alobal vykaka. Ked som bola dieta, stalo sa mi niekolkokrat, ze som zjedla alobal z cokolady a zijem 🙂

nagyovanikoleta88
autor
28. júl 2022

@kacena4 No bojím sa . Alobal je nerozložitelný. Aby to neostalo v nej aby nedostala slepé črevo aby sa jej nezaplatil pankreas .

asfodelka
28. júl 2022

@nagyovanikoleta88 ak sa bojis, zavolaj obvodnemu lekarovi a porad sa. Nebezpecne je ak by zjedla napr. baterky, ostre predmety, magnet atd.

negymama
28. júl 2022

nema to preco ostat v nej, creva to vylucia podobne ako nestravitelne supky zo zeleniny ci ovocia, Moja dcera ako mala zjedla kus kobercovej pasky a vylucila to bezo zmeny,

snezienkaaa82
28. júl 2022

@nagyovanikoleta88 a aký veľký bol ten kúsok. To vykaka skôr, ako sa rozloží. Neboj. Tak chod k lekárovi, pre Tvoj kľud.

panelacikova
28. júl 2022

@nagyovanikoleta88 hlavne je piatok.... kde si bola doteraz? v utorok si to všimneš a v piatok vypisuješ na koníka? čo tak volať pediatrovi alebo prípadne pohotovosť, ak sa nedovoláš pediatrovi a pýtať si rady tam?

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
negymama
28. júl 2022

@panelacikova stvrtok, este len stvrtok 😀

panelacikova
28. júl 2022

@mb2021 sorry, štvrtok. veeeeeľmi sa ospravedlňujem, muž sa vracia výnimočne deň skôr z práce, tak som sa pomýlila 🙂 no i tak sú to dva dni, iste by som to v jej koži riešila úplne inak 😉

panelacikova
28. júl 2022

@negymama hej, hej, už vidím 😀 😀 😀

nagyovanikoleta88
autor
28. júl 2022

@diewcatqoo Ďakujem za podporu baby, dúfam že všetko bude ok.

jaskolka
28. júl 2022

Nič sa jej nestane, skrátka ho vylúči, možno už sa to aj stalo.
Deti pojedia všetko možné, veď aj dospelemu sa môže stať že zhltne kúsok servítky, alobalu, či fólie z obalu bagety a podobne.

nagyovanikoleta88
autor
28. júl 2022