Dieťa sa napilo vody z ihriska

4. máj 2024

Prosim o radu. Bola som s patrocnym dietatom na ihrisku a bol tam ten taky kohutik na pustanie vody. Ja som sedela trosku dalej na lavicke,maly behal s kamosom po ihrisku a zrazu pribehli k romu kohutiku a napili sa z neho. Strasne som sa zlakla,ja neviem ci ta voda je vobec pitna. Otec toho synovho kamosa videl ze aj on sa napil a nic mu nepovedal na to tak teoreticky by sa nemalo stat ale strasne sa bojim. Stalo sa to dnes dopoludnia,myslite ze keby voda nebola pitna uz by bolo malemu zle?

banderaska29
4. máj 2024

a na čo si myslíš, že môže byť na ihrisku kohutik s vodou, ak nie na pitie ?
(áno, je určite pitná. )

fido69
4. máj 2024

Deti v Egypte pijú vodu z Nílu a žijú. Takže voda z kohútika na Slovensku bude úplne v pohode. 😉

zena666
4. máj 2024

Ak by pitna nebola, bude mat krče v bruchu a posedí si na 🚾 .
Dobru noc 😘

rozculena
4. máj 2024

😨

10zabka
4. máj 2024

myslíš, že z kohútiku na ihrisku tečie voda, ktorá nie je pitná? Syn hrával futbal a všetky deti pili z neho normálne... nikomu nikdy nič nebolo.

autor
4. máj 2024

Mne len napadlo,ci to nebola len taka.ta voda akpze na osviezenie pre deti....viem asi som blba,ze take yomariny riesim,ale ja som strasny stresmen v tomto. Dakujem zeny ze ste ma upokojili 😘

simona20201309
4. máj 2024

Bože ja že napíšeš ze z mláky.... 😅
Nabudúce ber aj pohár nech neolizuje kohutik😀
Inak také ihrisko by mohlo byt všade.... asi to nebolo na Slovensku, či?

autor
4. máj 2024

@simona20201309 🤦🤣🤣

autor
4. máj 2024

@simona20201309 v prahe 🙂

diewcatqoo
4. máj 2024

Pili sme s dietatom x-krat vodu z ihriskoveho kohutika a nikdy nam nic nebolo. A to som clovek, ktory je fakt nachylny na taketo veci. Ved na to tam tie kohutiky predsa su, aby sa clovek osviezil a napil.

vkatush
5. máj 2024

Môj dnes sledoval našich psov, ako pijú vodu z vedra na dvore.
Kým som šla dnu po jeho fľašu, našla som ho ako sa snaží piť tiež, tiež tú vodu, tiež z toho istého vedra, tiež na štyroch ako pes. 😂😂😂
Neboj, budú v pohode, netreba stresovať.

jana_eyre_2
5. máj 2024

Podľa názvu som myslela že sa pýtaš na mláku 😅 jasné že voda na ihrisku z kohútika je pitná.. pokiaľ tam vyslovene nie je napísané že voda je nepitna, tak pitná je vždy.. na ihriskách v zahraničí to je úplný štandard, len na Slovensku na to ešte neprišli..

zuzana9393
5. máj 2024

Nemala by si takto stresovať. Nechaj dieťa, nech je dieťaťom, nie aby sa báli všetkého. Asi by sa mu hodil súrodenec. Potom nebudeš mať čas na takéto zbytočne stresy 😆

jaskolka
5. máj 2024

Autorka, logicky na detskom ihrisku, kde deti sa môžu bez problémov dostať ku kohútiku a napiť sa z neho, nebude závadna "len" voda na umytie a opláchnutie. Je tam bežná pitná voda.

chrumka333
5. máj 2024

Moj keď mal 2 pil z mláky a nič mu nebolo, čiže pohoda

iwesska
5. máj 2024

Ak voda nie je pitna,musi to tam byt napisane. Cize ak tam je len kohutik a ziadne info,tak je to pitna voda a stresujes extremne a zbytocne.

olimuc
5. máj 2024

Nic mu nebude vo vela parkoch su kohutiky aj po meste su tie stlpny na pitie … moj syn sa napil z Dunaja a prezil

ankare
5. máj 2024

Na ihriskách je pitná voda, neboj, nič sa mu nestane. 🙂

doriiis
5. máj 2024

Moja minule strčila do úst starú zubnú kefku s ktorou som pred tým čistila psie misky a sifón😅.

zuzinka888
5. máj 2024

@olimuc a dokonca deti preziju aj ked si ľognu vidu z kupaluska v detskom bazene - plna štaniek, chloru, chemie, koznych buniek... Autorka- tam ho radsej ani neber🤣🤣🤣🤣

autor
5. máj 2024

@zuzinka888 na kupalisko chodime velmi radi 😃😃🩷

banderaska29
5. máj 2024

My to máme tiež v areáli skateparku🙂 môže to byť miatuce, lebo na to nie sme zvyknutí, každopádne je to milé, že sa myslí na pitný režim našich detí. Nemusíš sa báť 🙂