Diéta po slepáku

unique
8. júl 2021

Potrebovala by som pomoct od niekoho kto ma skusenosti. 11rocny syn bol v pondelok operovany laparoskopicky na slepak. Pri prepustani z nemocnice povedali ze jest tekutu stravu aspon 2 tyzdne. Ale ako sme prisli domov, on je chudak hladny, stale by nieco jedol. A vobec netusim co mu robit. Zeleninovy vyvar, zemiakove pyre, jogurty.... Moze aj puding, krupicovu kasu? Co este ste jedavali? Dakujem za rady

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
unique
autor
8. júl 2021

@esterba mal polievky bez vsetkeho, len ten vyvar. Detsku vyzivu, ochutene mlieko, jogurt. Bol tam len necele dva dni

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
unique
autor
8. júl 2021

@esterba plyny odchadzaju ale stolicu zatial nemal.

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katren
8. júl 2021

@unique ja som bola tiez, sice normalne a aj takto ma poslali domov....ze dietu drzat, ale nikto nic k tomu nepovedal....vydrzala som asi 3 dni na diete a tekutej strave, ale pre to, ze som bola hladna a nakoniec aj 3 detom varila normalne a sebe len tekute, som sa na to vykaslala a zjedla to, co mali deti....samozrejme nie sa napchat na prasknutie, ale s rozumom a radsej viackrat mensie porcie.....

unique
autor
8. júl 2021

@esterba urcite mu cipok na stolicu nedavali. Ani nic nespomenuli. Je nejaka doba do akej by mal ist na zachod pri tejto tekutej strave? A neviete co je to za cipok?

e1i
8. júl 2021

@unique asi obyčajný glycerínovy cipok, voľnopredajné

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
unique
autor
8. júl 2021

@esterba skúsim sa opýtať. Veľmi pekne ďakujem

mirka2405
8. júl 2021

@unique ..mojmu 15 r. Tiez pred mesiacom vyberali, mohol nekorenene lahko stravitelne jedla…varila som mu ryzu, zemiak kasu, ryby, mlete kuracie maso na stave, puding dostal este v nem., krupicovu kasu tiez…polievky kremove…vyvar so zeleninou…vsetko ojrem vyprazanych a tazko stravitelnych jedal…

unique
autor
9. júl 2021

@mirka2405 takze nemusim mu obmedzovat mlieko a mliečne výrobky? A krupicu davali iba tak samotnu ci aj nieco na to mu mozem dat (posypat granko atd)?