Dieťa má zápal plúc

dianuska7878
20. mar 2024

Dobry den ! Nechápem tento chorý svet… malá ma zápal plùc uz od pondelka sme v nemocnici , lekáti nemajù prehlad o tom co kto akè lieky podává malej… vobec jej neni lepšie lebo jeden jej dal kortikoidy druhá to zmenila . Ale riešija či jà chodim dolr fajčit alebo nie… nechapem prečo riesia mna ked pacientom je moja dcera a nie ja ..

trgypadl
20. mar 2024

Chapem, narocna situacia, ale zvaz si ci Ti tie cigy teraz za to stoja. Tvoja dcerka je pasivny fajciar a prave ma zapal pluc. Aj ked fajcis mimo, z Teba to stále citit

stellarstar
20. mar 2024

Ty si v nemocke s dieťaťom a ešte chodíš si fajčiť?? Ked sa ti niečo nezdá a si nonstop v nemocke prečo nekladieš túto otázku tam dr?? My ti tu nepomôžeme, chod za dr a otvor ústa a pýtaj sa ich

fiafia
20. mar 2024

@dianuska7878 toto si asi nechcela čítať ale tie cigy by som zrusila. Píšem to ako bývalý silný fajčiar, poznám to ale fajčiť v nemocnici keď ma dcéra zapal pľúc? Véd to dýcha z teba, vlasov, koze atď určite by som koli dieťaťu tie cigarety ozelela....

zuzubb007
20. mar 2024

Matka roka, sťažovať sa a ty furt chodis na cigu, ten závan z cigariet určite prospieva dietatu, radšej sa zaujímaj o dieťa ako tu vypisovať, čo chces počuť, doktory vedia čo robia, lieky nezaberú za 5 minut, trvá to dáky čas, hádam chces pre dieťa len to naj, podľa opisu budeš jedna z tých protivnejsich matiek v nemocnici sorry

ibatanecnica
20. mar 2024

áno je to chorý svet a ty si na čele. tvoje dieťa má zápal pľúc a riešiš lekárov, ktorí robia čo môžu, miesto toho, aby si riešila svoje fajčenie.

domka222
20. mar 2024

Nie je jej lepšie a ona chúďa musí ešte teba čuchať od cigariet. Najlepšie sa sťažovať na iného. Zrejme sa pýtajú na tvoje fajčenie kvôli tomu,že tvoje dieťa je pri tebe pasívny fajčiar a ešte so zápalom pľúc a ty si to stále nepochopila

majlo1234
20. mar 2024

Riesia to mozno aj preto, ze ak si jospitalizovana, nesmies opustat oddelenie. Tiez to bolo pre mna sokujuce, ked mi 5 dni vyvolavali porod a nechceli ma pustit ani dolu na kavu. Odhliadnuc od toho, ze dcerke ten dym nemusi vonec robit dobre, tak to vydrz 🙂

dadka1997
20. mar 2024

@dianuska7878 to ze fajcis je jeden problem, ale ak to musis robit aj v nemocke a ist taka za fajcenia na oddelenie kde su deti vcetne tovjej dcerky so zapalom pluc :( uf to je na zamyslenie... keby som tam s tebou na izbe, ver tomu, ze by si si uz zapáliť nešla

kikushaa
20. mar 2024

Poradim, opytaj sa rano na vizite a ako druhe nefajci, dcera je pasivny fajciar a vies jej tym uhnat “paradne zdravotne komplikacie”

monikkatt
20. mar 2024

@dianuska7878 chore je ze si hospitalizovana s dietatom v nemocnici a este aj vtedy musis chodit vypalovat zobak.. a vsetci okolo musia cuchat ten smrad co z teba potom ide. A nemusis pisat ze nejde lebo mam kolegu ktory ked sa vrati z cigy smrdi po nom este pol hodinu cela miestnost.
Dcerke drzim palce nech sa jej polepsi a co najskor vyzdravie.

iwesska
20. mar 2024

Hej vsetci su najhorsi,hlavne,ze ty robis pre svoje 👌 Rozhodne mu tym prospievas.