Dieťa má užívať sirup Trifed i napriek tomu, že nekašle

11. júl 2023

Syn má len upchate dutiny, sopel neodtekal tlači na usi. Dostali sme tento sirup čítam však že je na kašeľ ? Je to možné ?

selena_luna
11. júl 2023

A veris viac pediatrovi alebo random nazoru na internete?

autor
11. júl 2023

Jasne že pediatrovi, len neviem či sme sa správne s ním pochopili. Povedala som len že má sople ktoré neodtekaju a nie vyslovene že nekasle

selena_luna
11. júl 2023

Trifed ako taky je na horne dychacie cesty, zuzuje cievy a odpchava nos. Podla mna (laik) pomoze 🤷‍♀️

patka06
11. júl 2023

Predpokladám, že hovoríš o zelenom, je na uvoľnenie dýchacích ciest a na vykašliavanie. Dostal ho na to, aby sa dutiny vyčistili, podľa mňa je to v poriadku

babulkomale
11. júl 2023

Obsahuje pseudoefedriny, stahuje vystelku dutin, lahsie sa dycha, uvolnuje.

autor
11. júl 2023

Ďakujem za odpovede, syn je prvý krát takto chorý a mám hrozný strachu ale hrozný.

xsuzannex
11. júl 2023

Tak ja by som po skusenostiach ten trifed (zeleny) vyliala do h*jzla.. pozor ak ho este neuzival..

nwnw
12. júl 2023

Trifed vytiahne z dutin ten sopel,aby mu to nepreslo na usi. Tak to odovodnil nas Mudr.

salome123
12. júl 2023

Ver doktorovi

sofia1979
12. júl 2023

Trifed nieje na kašeľ prečítať návod, ak má upchate dutiny nos nejaké hlieny Trifed pomáha len sú tuším dva zelený a žltý treba prehodnotiť ktity6je naj, ale to je už na Dr. Skoré uzdravenie želám

sofia1979
12. júl 2023

Je to ale chémia riadna dlho by som nedávala, ale ak je problém fakt zaberie ulavuje dieťatku