Dieťa má už tretí deň zvýšenú teplotu len doobeda

17. feb 2024

Nemate s tym skusenost,? Mne to pride zvlastne, rano teplotu ako vstane nema. Po dvoch hodinach stupne do 37.8 do takej hodiny/ dvoch to zas klesne na 36.8 - 36.9 cize ma normalnu teplotu cely zvysok dna a aj v noci a dalsie rano zas 37.7 -8.

nikpa
17. feb 2024

Nie je na tom nič zvláštne, bud rada, že nemá teplotou v kuse. Naši to takto mávajú bežne, teplota len občas počas dňa.

autor
17. feb 2024

@nikpa fakt? Tak dakujem za ukludnenie 🙂 ja som ozaj rada,ze nema aj v noci, lebo ona ked zacne horuckovat mava okolo 40. A dokedy vam to cca prechadza? A co je to? Virus? Asi si nebrala deti vtedy von,ze. Ani v kociku. Ci ano?

nikpa
17. feb 2024

Teraz je toho veľa, vselijake vírusy, chrípka, korona. Takéto vírusy väčšinou trvajú pár dní 4-5. S teplotou nechodíme von lebo deti sú besne, behajú a nedajú si povedať a nechcem aby sa vysilili, počas choroby treba oddychovať. Keď máš ale este malé v kočíku a cez deň bude bez teploty a vidíš, že sa ma dobre, tak na pol hodinku možno by som zobrala von. V kočíku sa ti neunavi a čerstvý vzduch prospeje.

ivik1990
18. feb 2024

ahoj, aj moj 5 rocny ma uz piaty deň zvyšenú teplotu max. do 37,7 vacšinu dna tak 37,2. Mal nadchu a teraz trosku vykasliava ale vyzera aj sa sprava tak ako by mu nic nebolo…asi nejaka viroza 💁🏼