Dieťa má týždeň teplotu

23. mar 2022

Ahojte maminky, memali ste niektora skusenost s tym ze dietatu trvala teplota uz tyzden okolo 38? Ci den, ci noc... Nas maly ma 2 roky, dostal nejaku crevnu virozu, vracanie, hnacky ustupili ale teplota nie. Cim to moze byt? Trosku sa bojim, na kontrolu ideme nasej obvodnej v piatok. Dakujem

turga
23. mar 2022

dr ma uistila ze teploty aj keby ma syn 10 dni su ok, pokial pije dost tekutin, nasmu presli na 8-9 den, tiez som bola v strese

mirkava
23. mar 2022

No mne sa to zdá dlho. Bolo by dobre asi vziať krv. Týždeň mat 38 nie je asi OK. Zavolala by som jej už zajtra. Držím palce, skore uzdravenie.

janage
23. mar 2022

Hodnota CRP? Ak dieťa bezne teploty takto nemá, určite by som zbystrila. U nás z toho bol zápal pľúc

nikpa
23. mar 2022

Kontrolovali mu CRP? Ak nie, trvaj na tom. Malému sa tak vracala teplota, resp. nemal ju len 1 deň v priebehu týždňa. Nakoniec z toho bol zápal priedušiek.

euka210
23. mar 2022

Tyzden 38C nie je normalne podla mna. To by mala riesit detska dr.ci je to ok, ci trebe nieco viac riesit.

cukricek4
24. mar 2022

moja hanicka mala takto zvysenu teplotu hadam zo dva tyzdne a nic ine jej nebolo. robili jej testy z krvi aj z mocu a na nic sa neprislo. tak sme fungovali ako bezne a doteraz nikto nevie, z coho to mohlo byt 😅