Dieťa ma teplotu

1. nov 2020

Dieta mi dnes vecer zacalo teplotovat, do skolky nechodi stale trcime doma. Iba manzel do prace. Obaja sme boli negativni. Zeby ju ofuklo vcera/ dnes?

goodidea
1. nov 2020

Myslím že zajtra ( ju ofuklo )

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
goodidea
1. nov 2020

Je sezóna respiračných chorôb každé druhé dieťa je soplave ..každé tretie má teplotu ...

autor
1. nov 2020

Na ihrisko nechodime, bola asi pred tyzdnom s kamoskou vonku 15 min. Do skolky vobec nechodi.

nataliaseidlova
1. nov 2020

Moj syn mal teplotu nad 38 jeden den a taky kašel az sa dusil. Volala som doktorke v pohode ho vysetrila, poslala nas na alergologiu. Ziadna korona sa nespomenula. On takto bol chory aj minuly rok. Neposielali ho na testy na covid. Akoby ani covid nebol. Su aj ine choroby bakterie a virusy, nie len covid.

autor
1. nov 2020

Este ma napadli zuby. 6ky ma len jednu zatial..

lauriema
1. nov 2020

Ja aj manžel Včera negatívny, dnes cely deň soplim ja aj 5 ročná dievka.Dcerka ma aj teplotu ja nie

euka210
1. nov 2020

ked je stale doma a zrazu vyjde vonku, mohla prechladnut. Moj bol vcera vonku a vecer teplota, dnes sopli. Ja som bola nachladena 2t. Proste jesen, ani corona nemusi byt. Tiez sme boli negat. Nasa lekarka hovori, ze dieta moze teplotovat 2-3dni, moze prist nieco zajtra. Pokial nema ine priznaky nemas co riesit. Ja idem s detmi k lekarke len ked mam podozrienie na anginu ci ked velmi kaslu ci to nie su priedusky. Pokial nie je horucka nad 38C vkuse cely den, tak niet co riesit.

marca12
1. nov 2020

Staci,ze nikam nechodite,nebuduje imunitu a vtedy clovek hned prechladne.