Dezinfekcia ozónom - skúsenosti

natlay122
28. aug 2014

Ahojte 🙂 , som tu nová a chcela by som sa Vás spýtať či aj vy máte takú dobrú skúsenosť s touto službou. Dezinfekcia interiéru ozónom je podľa článkov taký "malý zázrak" ktorý sa doteraz používal len v zdravotníctve nakoľko je to dosť drahá záležitosť. Vraj to už zlacnelo a prišlo to aj na Slovensko. Je pravda že ozón ničí vírusy, baktérie aj roztoče v celom interiéry? Je dobré vykonať takúto dezinfekciu bytu ozónom pred príchodom z pôrodnice? ďakujem 🙂

amelya
28. aug 2014

ahoj, ja mam skusenosti niekolkorocne s ozonizerom. mame ho v domacnosti cca 3-4 roky a cistime nim vodu, jedlo, maso...vsetko co treba. je to super vec! o dezinfekcii bytu pocujem prvykrat, ale ked cisti potraviny a vodu, preco by nemal dom. a je to pravda ze nici virusy aj bakterie, mam do odskusane.

bonaqa2013
28. aug 2014

A to ste kde kúpili, zohnali. A čo to stojí? Ak možte popíšte niečo o tom bližšie....

katmuz
28. aug 2014

ahoj, ja viem iba o ozóne, čo používa môj zubár, ešte pred zubnou výplňou dezinfikuje vnútro zuba aby sa už viac nekazil... a naozaj je táto služba dosť drahá. O čisteni domácnosti som ešte nepočula, každopádne ozón ničí baktérie a vírusy na 99,99%.

natlay122
autor
1. sep 2014

Ďakujem pekne. Tak ste mi potvrdili to čo som si myslela 🙂 Ešte som čítala, že na takúto dezinfekciu ozónom treba naozaj silný prístroj aby to pokrylo celý byt. Našla som aj taký na internete ale stál cez 2000€ ☹ alebo v jednom článku sa píše o takých maličkých prístrojoch, ktoré Vám idú nonstop v byte a neustále ten ozón vyrábajú. To zas škodí zdraviu pretože ozón je pre človeka nebezpečný. Jeden lekár písal, že tieto malé nonstop generátory by mali zakázať a že dezinfekciu ozónom treba spraviť naraz, keď je byt prázdny práve s takým drahým prístrojom.

tepovanie_peja
3. dec 2016

Ak by ste mali záujem o dezinfekciu ozonom, môžte ma kontaktovať. Samotný prístroj je drahý, no vykonávame tuto službu. Na izbu cca 4x4m (obývačka) to stojí +- 25€, a trva to do 1hod.
0911 447 650, pre viac info ma kontaktujte 🙂

palolc
18. jan 2017

Ahoj . Osobna skusenost. www.ozonkiller.sk

marioff
8. feb 2018

ja idem vyskusat vyozonovat cely byt (maly je casto chory + sa nam zacala robit v 2 izbach plesen po rohoch), tak potom dam vediet skusenost ked tak 🙂

bmw5
28. feb 2018

Dezinfikujem domácnosti ozónom Nitra pre viac info správa

rutiker
14. dec 2018

Ozónujem osobné automobily cena za dezinfekciu 10€

poi99
11. jún 2023

@marioff dobrý deň, chcela by som sa informovať na Vašu skúsenosť s "vyozonovaním" bytu. Ďakujem...