Detský urológ na Kramároch

veselavrba
12. jún 2013

Ahojte urcite je tu uz takato diskusia,ale nechce sa mi to teraz vsetko studovat. V utorok idem s malym na kramare urologovi,neviem komu pojdem lebo sa tam zevraj striedaju. Ale chcela by som vediet ako to tam prebieha,caka sa?Je tam poradovnik?Alebo ako?Este som tam nebola.A da sa aj objedvavat?Dakujem za rychle info.

nina233
12. jún 2013

Ahoj, ja mam taku skusenost, ze cakacia doba (poradovnik) bola aj cca 10 mesiacov, neskutocne dlho. Nasla som si urologa nakoniec v Dubravke. Potrebovala som len kontrolu.

mimikas
12. jún 2013

@veselavrba musis sa objednat, normalne ta nezoberu, cakacia doba je min. 6 mesiacov. Neviem aky mate problem ale ak to nie je nieco velmi zavazne tak skus skor neakeho sukromnika alebo len niekoho kto ma detsku urologicku ambulanciu. A kym som tam ja s maly cakala tak sa mi od dost rodicov dostalo do usi ze ak nedonesies obalku tak sa poriadne nedockas operacie

veselavrba
autor
17. jún 2013

Dakujem baby no povedali my aby som dosla medzi 9-12tou tak tam pojdem uz skoro rano aby som bola medzi prvymi.

maznacik007
17. jún 2013

@veselavrba ak mas urgentny problem tak ta vezmu hned musis mat odporucanku od pediatra.... ale nehraju sa tam nejako ...stale tam bol niekto iny ... my sme prisli so zapalom, ihned mu to cele stiahli vycistili a chodili sme tam potom na dalsie cistenia. vzdy iny ... ako treba sa pripravit ze mu to stiahnu ... aspon nasmu vzdy stiahli aj potom na kontrole ked to uz mal ok ... 😖

a cakat budes aj tak .. lebo oni maju naobjednavanych ... a akutnych beru pomedzi to ...