Detská psychiatria Kremnica

luc1489
2. feb 2023

Viem, že tu bolo už veľa diskusii ohľadom Kremnice a všetky odozvy sú negatívne, priam katastrofálne. Má niekto dieťa s depresiou, komu Kremnica naozaj pomohla? Nechce sa mi veriť, že by tam deti posielali, ak im to vôbec nepomôže, prípadne to ich depresiu ešte zhorší. Bohužiaľ má moja dcéra za sebou další pokus o samovraždu a tentokrát to skoro dopadlo fatálne. Chceli sme sa Kremnici vyhnúť a teraz zase zvažujeme, čo ďalej. Antidepresíva zatiaľ asi nezaberajú, psychoterapia tiež nie, pravdepodobne sa Kremnici nevyhne.

luccija
2. feb 2023

@luc1489 daj si poradiť od psychatricky

theabloom
2. feb 2023

@luc1489 skúste sama požiadať o prijatie v iných nemocniciach, hoci v inom meste. A až keď vám sami odpovedia, že nie, potom Kremnica. Teraz si k tomu sadnite, predýchjte, porozmýšľajte čo chcete v telfone povedať. A zaradom obvolávať. Skúste mať pokojný tón, povedať prosím, a hovoriť jednoznačne a priamo. Nič nestratíte, keď skúsite sa ozvať ostatným detským oddeleniam, prípadne aj súkromným ak existujú. A ak máte možnosť ísť niekam aj osobne, choďte, nemáte čo stratiť. Poskúšajte vybaviť. Držím palce!

deti95060810
2. feb 2023

skúšali ste MT ? aj keď za mňa 0 bodov, ale možno vy budete mať väčšie šťastie...
Manžel bol minule v BB s dcérou a mal na izbe slečnu čo mala tieto isté problémy... Takže skús Detská nemocnica BB...

luc1489
autor
2. feb 2023

@theabloom @deti95060810
Ďakujem za odpovede. Ono to v praxi funguje tak, že nemocnice majú akútne lôžka, riešia akútne stavy pokus o samovraždu a pod, ak vedia dieťaťu pomôcť, nechajú si ho 2-3 max 4 týždne a púšťajú do ambulantnej starostlivosti. Ak nevedia dieťa stabilizovať, treba nastaviť dlhodobejšiu liečbu atd, posielajú do dlhodobejších zariadení - Kremnica, Hráň, diagnostické centrum a pod. Lôžok je málo, detí s problémami veľa, nemôžu ich držať na akútnych lôžkach dlhšie. Neviem, či Martin vie toto vykryť, skúsim kontaktovať.

deti95060810
2. feb 2023

@luc1489 určite vedia, len majú veľa pacientov a čaká sa aj niekoľko týždňov....

joannita
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romanadam1626
23. júl 2023

Jednoznačne Martin.
A potom ak to bude naďalej potrebné, aj Kremnica na doliečenie . V Martine dobre nastavia liečbu,to je pre Tvoju dcérku najpodstatnejšie.
Držte sa, nie ste sami, to zvládnete! 🙂

klip0
23. júl 2023

@luc1489 ahoj, ako sa má dcéra ?