Detská chirurgia Banska Bystrica,operácia slabinového pruhu

janka2812
8. aug 2018

maminky prosim Vas mate nejake skusenosti?Spravil sa nam slabinovy pruh a detska doktorka nas poslala na chirurgiu do BB,ze sa to musi operovat :( .aki su lekari,pristup? Je to tazka operacia?syncek ma 2 roky.

valerirosa
18. sep 2020

@janka2812 Ahoj, prosím ta ako ste dopadli? nám dnes potvrdili, ze mame slabinovy pruh a mame ísť na operáciu. Len mam z toho dosť paniku, maly bude mat v decembri 2 roky.
Ďakujem

janka2812
autor
18. sep 2020

@valerirosa ahoj,vobec sa nemusis bat,aj ked viem ako som aj ja stresovala.Den pred operaciou sme prisli na predoperacne,to sme mohli ostat v nemocnici alebo ist domov.Operovali ho na druhy den,operacia trvala asi hodinu a pol.O 12 bolo po operacii,to ho doviezli na dospavaciu miestnost ,tam som uz bola s nim kym sa prebral,potom sme isli na izbu ,neskor mu dali papat a o 17-tej sme uz isli domov.Prvu noc sme boli na nurofene lebo ho to bolelo,ale na druhy den sme ani nevedeli,ze ho operovali.Doktory a sestricky tiez super,vsetci boli velmi mili.Pred pol rokom operovali aj synovca a sestra si tiez chvalila.Takze urcite vsetko dobre dopadne,ale bez paniky by to asi u nas mám neslo 🙂

valerirosa
19. sep 2020

@janka2812 čiže to tiež riešia ako jednodňovku. Lebo tu u nad na okolí, len ako 3dnova chirurgia a môj maly ma od prvého a nastastie posledného pobytu v nemocnici strašnú paniku z lekárov a isto by som ho neudržala v nemocnici 3 dni. len co ideme ku doktorke, tak sa len von pyta a je veľmi nešťastný. tak ho nechcem trápiť ešte viac, stačí, ze pojde na operáciu.
som z toho vystrašená, ale viac sa bojím toho co by sa stalo keby mu to nedáme urobiť. aspoň co mi doky hovorila, ze ten pruh je nevyspytateľný a a moze pohltiť vajicko a tak.
ďakujem za pozitívne info

jaja95
13. nov 2021

@janka2812 ahoj, prosim ta ako dlho ste boli v nemocnici? A ktory pan doktor ho operoval? Dakujem ti za odpoved 🙏🙂

janka2812
autor
13. nov 2021

@jaja95 ahoj,rano sme prisli a vecer odisli , a doktora si nepamatam,vsetci boli taki mladi doktori aj doktorky,ale meno netusim 😕

mariannocka123456789
5. jún 2023

Ahojte , my sme mali operáciu v BB slabinpvy pruh , ale tak že v noci sme prišli ráno ho operovali a išli domov.. pruh sa mu vrátil a teraz máme prísť deň do predu na ďalší ho budú operovať koľko tam budeme neviete ? Či nás opäť pustia v deň zákroku alebo dlhšie tam budeme
Ďakujem