Deti s problémami horných dýchacích ciest

renee17
10. nov 2013

Ahojte chcela by som vedieť ak máte dieťa často chorľavé na horné dych.cesty a kašľom či ste boli na liečení a ký bol účinok. Poprípade išli by ste ešte raz?,aké ste mali procedúry.Aké lieky Vám pomohli.

sense
10. nov 2013

@renee17 my sme pred tyzdnom prekonali laryngitidu z kt. sa vyklul zapal priedusiek, chvalabohu je uz vsetko ok, a dufam ze sa nam to tak skoro nevrati, na laryngitidu sme brali len Calcium Chloratum, a fenistil na noc, spanie vo vyvysenej polohe, dobre obleceni v chladnej miestnosti a branili sme vsemozne zatazovaniu hlasiviek, a pri prieduskach uz nastupili antibiotika plus paracetamolove cipky nakolko sme mali prve dve noci vysoku teplotu, 1. noc 38.5 a druha noc 39.2....Na lieceni sme ale neboli v podstate to po prvom raze ani nie je nutne....ale pamatam si ze moj brat chodieval kazdy rok na liecenie kvoli dychacim cestam....

renee17
autor
10. nov 2013

@sense kde chodil na liecenie?pomohlo mu to?moja často chyta DC a protahovaným námahovým kašľom.Min. rok sme cez Vianoce boli v nemocnici. Zo začiatku iba nočný kašeľ tak zahlienená a skončilo to zápalom pľúc :( teraz mi len kašľala hlienovito a fúkala nos iba pri kašľi, potom povedala že už ju bolia uška +teploty bola som na ORL s ňou a dg.bola jasná dutiny zo zetekajúcim hnisavým hlienom ktorý sa jej dostal až do ušiek.Dnes berie 7 ATB a ešte ráno spomínala že ju boli jedno uško už som s toho na nervy....

7katka
10. nov 2013

moja mala je tiez chora, kasle jak diva, vyhodila som jej mlieko kravske i kozie a davam len ryzove, echinace, bronchipret a vit. C a B, uvidime,ako to pojde dalej, dufam,ze sa vyliecime bez atb.

sense
10. nov 2013

@renee17 chodil do lucivnej

winka99
10. nov 2013

aj moj syn je neustale chory....sopli, kasle ako zacal september do marca tahal v kuse minuly rok a teraz to vyzera byt rovnake
zakazdym ked prideme k lekarovi, povie ze nieje to na ATB, maximalne predpise Pamykon do nosa
bola som s nim uz aj na ORL zobrali vyter, urobili rengen a vysledok negativny....uz mi to riadne lezie na nervy, nic nerobim len vreckovky kupujem a omielam dokola vysmrkaj sa
boli sme odoslani na alergologiu, tak som zvedava ci to na nieco bude, vraj mu tam vedia predpisat nieco na imunitu, takze skusime

renee17
autor
10. nov 2013

@winka99 drzim palce.

lericenkam
11. nov 2013

@renee17 ahoj, keď bol môj syn ešte malý a mal podobné problémy ako máte Vy, stalo sa, že za 12 mesiacov užíval 10x ATB, čo bola pre mňa totálna katastrofa a veľký smútok ako pre maminu, oslovila som Radomíra Wojnara - net, pomohol nám, všetko dobré

renee17
autor
11. nov 2013

@lericenkam dakujem za inf.vyskusam 😉

renee17
autor
11. nov 2013

@lericenkam Ako vás liečil?boli ste aj za ním?

ajsina
11. nov 2013

My chodíme s dcerkou 3-ročnou pravidelne do Šrobárovho ústavu aj 3x ročne a tento rok sme boli prvý krát na liečení nakoľko mala tento rok dovršila 3 ročky tak nám to poisťovňa schválila a boli sme v kúpeloch v Štóse.

renee17
autor
12. nov 2013

@ajsina Mysliš že pomohli?aké ste mali procedúry a aké lieky užívate...Vdaka

ajsina
12. nov 2013

No v Štóse v kupeloch bolo fajn,hlavne ten vzduch-je tam najcistejsi vzduch v strednej europe podla nejakych statistik.Procedúry sme mali : vodoliečbu,inhalácie,cvicenia-správne dýchanie nosom,cvicenie na fitloptach,modre svetielko na hrudnik,biolampu.No my uzivame Ecobec v kombinacii z Berodualom,spiromon,Famotidin,Xyzal,Medrol.

zuzuolej
17. nov 2014

na takéto problémy je super wobenzym, my máme s ním v rodine vynikajúcu skúsenosť a viem, že ho môžu jesť aj deti popýtaj sa v lekárni. sú to len enzýmy, žiadna šialená chémia...

domca3333
22. nov 2014
Používateľ domca3333 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od domca3333.

Ahoj, no my sme boli v Lučivnej. Tých procedúr bolo neúrekom veľa... celkovo by som to zhrnula tak, že ten pobyt ako taký bol veľmi prínosný a naozaj kúpele odporúčam. Lučivná je perfektne prerobená, dobré služby a veľmi milý personál, podľa mňa sú to asi najlepšie kúpele na tento typ problémov na SR.

haslerka27
24. nov 2014

my mame chronicke zapaly dych.ciest.aj teraz napr.mame...cim to je,neviem....mozno dedicne kedze aj ja som nachylna na to....my mavame sople,ktore netecu nostekom,ale stekaju dole,chytia potom priedusky ako teraz....kasle,velmi vlhko,dnes nam robili rtg a zas dutiny mala a nieco na prieduskach..to nieco bolo zatecene sople....chodime k moru,na hory,ja to pripisujem cistemu zdravemu vzduchu ktory mame tu v ba....vetrat tu,znamena dychat jed....bodaj by tie deti neboli chore

maca283
27. nov 2014

@haslerka27 A nechces vyskusat vyrobky s justu My ich doma pouzivame a chory byvame velmi mala a ked tak za par dni sa s toho dostaneme WWW.JUST.SK

silvuska22
3. jan 2015

mozno sa vam nebude pacit davat detom lieky ale pozrite si na nete ucinky enzymov, maju vyborne ucinky, proti zapalom a zlepsuju imunitu, zacala som davat synovi Wobenzym, je na trhu dlho a vyrazne nam pomohol, predtym bol syn vkuse chory...