Dcérka zjedla malú gumičku

13. feb 2024

Baby myslite že jej to môže ublížiť ? Čo robiť ? Počkať kým to vykaká? Zjedla mi zrejme teraz večer takúto nejakú malú gumičku 😫

avonladyba
13. feb 2024

Tak toto nie je malá gumička, silno pochybujem že ju zjedla.

tani777
13. feb 2024

Kolko ma mala?videla si ju,ze to zjedla,ci mas len taky pocit? Osobne si nemyslim,zeby ju fakt zjedla 🤷‍♀️

andreatytler
13. feb 2024

Na toto by som necakala ze to vykaka. Len na nejaky relativne gulaty objekt by som cakala este k tomu je to omotake nitjou ta gumicka a v zaludku sa to moze odmotat. Isla by som k lekarovi.

syslik81
13. feb 2024

no co tak hovienko vyjde s paradou ... hold pokial ho nebude chciet ucesat .. kazdopadne jednym otvorom dnu druhym von-nic sa nestane- moja toho pojedla ovela viac a zije

autor
13. feb 2024

Žienky , ďakujem za postrehy 🙌🏻
Nakoniec som našťastie tu gumku našla v kupelke. Ale celkom som bola v tom ,lebo som ju kúpala a dala si ju do úst (bezne furt niečo pchá do úst a vždy hneď vypľuje) , išla som ju obliekať a ona po pri tom začala kašlať akoby sa niečom drhla chvíľu a potom OK (reku isto prehltla tu gumičku) 🙄 ale našťastie sa naslaaaaa 🥳🥳😬

babydesire
14. feb 2024

No to je dobre..ta moja mala raz tak zjedla taku gumovu gulicku,,o dva dni som ju nasla v hovienku nastastie