Dcérka sa začala pocikávať

9. apr 2023

Ahojte chcela by som poradiť mala bola odpienkovana pekne sa pýtala keď sa jej chcelo no len cez týždeň ako kedy seklo a začala sa pocuravat ... mame druhé dieťa to ma 2 týždne no keď sme prili z pôrodnice tak sa pekne pýtala jeden celi týždeň aj ez víkend... stretli ste sa stým niektorá?

ls56
9. apr 2023

Podľa mňa je to kvôli súrodencovi. Ja teda dieťa odplienkované ešte nemám (15m) a ani novorodenca, takže skúsenosť nemám,ale niečo mi hovorí,že je to kvôli súrodencovi. Vieš, ono to síce mohlo byť zozačiatku oka, ale ak sa jej zrazu venujete menej (čo si myslím,že je pochopiteľné),tak ona to nevie ešte v tej hlávke pochopiť. Možno chce, aby sa jej dostalo viac pozornosti a preto je to tak. A možno žiarli na súrodenca.

lila1988
9. apr 2023

Tiež si myslim, že je to súrodencom. Skuste byt trpezliví. Kamoske sa začal pokakavat tiež syn, keď prišla z porodnice, po čase to preslo

cookie29
9. apr 2023

Akože mne staršie malo regresiu a to nebol ani mladší súrodenec. Bolo totálne odplienkovane vo dne a v noci. A potom bum a naspäť do plienok. Ale v to to prípade tiež hlasujem za súrodenca