Dcérka občas "miká" hlavou do jednej strany

brumka111
2. dec 2012

....čo to môže byť? Dcérka má 9 mesiacov a všimla som si, že občas si hlavičku "uloží" do pravej strany - ako keby ste držali mobil uchom. Spraví to len tak na pár sekúnd. A vždy to je stále tá jedna a tá stá strana. Možno to niektorým vyvolá úsmev na tvári, ale pre istotu sa pýtam, aby som niečo neprehliadla 😉 .

zuzi0911
2. dec 2012

@brumka111 nemyslim ze to moze byt nieco zle.ale skusila by som zavolat dr co ta na to povie.

brumka111
autor
2. dec 2012

@zuzi0911 dakujem, urcite sa jej na to spytam...

zuzi0911
2. dec 2012

@brumka111 radsej.ja osobne zakazdym co sa mi nezda sa radsej poradim s dr.aj ked je to mozno uplne normalna vec.bojim sa .predsa len do toho nevidim. 🙂

helenia
2. dec 2012

ahoj nechcem strasit ale moj maly mal nieco podobne a nakoniec nam zistili epilepsiu tiez sa len mykal na sekundu.Takze urcite by som radsej s tym isla k lekarkeVELA STASTIA.

brumka111
autor
2. dec 2012

@helenia a ako sa mykal? tak, ze hlavicku uklonil do boku ako keby si drzal telefon uchom? ci ako?

helenia
2. dec 2012

nie on sa len tak ako by sa zlakol,vsak mozno to robi len takale vies nikdy radsej netreba podcenovat. lebo je strasne vela druhov epilepsie a tym aj zachvatov.Napriklad aj take ze sa dieta len zahladi.je toho vela clovek by ani nepovedalze su to zachvaty.