Dcérka má žltačku

lele1310
12. dec 2021

Dcérka sa mi narodila 7.12. Mňa z pôrodnice prepustili mam doma ešte 1 ročnú dcérku a už som musela ísť k nej domou. Nemal mi s nou už kto ostať. Malička 9.12 dostala zltacku. Dnes som znova volala ako je na tom a povedali mi ze musí ísť na jysku pod lampu lebo jej stúpol bilirubin na 319. Ze minimálne do utorka tam bude. Priberá si pekne aj všetko len ta žltačka. Ako dlho boli vaše detičky v nemocnici kvôli tomu? 😔 Bojím sa o ňu 😔kedy začal klesať pomohlo im svetlo v ikubatore?😔Som už zúfalá.

zanetakovacsova
12. dec 2021

@lele1310 moja nie ale dve kočky čo so mnou boli v nemocnici mala bábätká v tom inkubátore asi 2-3 dni. Nie je to nič hrozné. Áno ľahko sa mi hovorí ja viem... Ale prejde to rýchlo a lepšie je aj malej že jej to liečia tak ako by sa to malo skomplikovať doma. Malá je do pár dní doma 😊😊

miroslavaa31
12. dec 2021

Moja bola pod lampou 48h,potom jej to uz pekne kleslo a mohla ist domov. Neboj,to sa vie rychlo upravit❤

mina17
12. dec 2021

ja zo synom som bola v pôrodnici 10 dní kôli žltačke

bebotka
12. dec 2021

@lele1310 a to si nechala to bábätko samé v pôrodnici? To bolo predcasniatko či len kvôli tej ročnej si ho tam nechala? Nemás muža, rodičov či ako si mala zabezpečené stráženie, ja mám tiež rozdiel rok a šesť dní a nemala by som to srdce odísť od neho ku staršej domov, my sme si tiež prešli silnou žltačkou boli sme 11 dní v pôrodnici a pod lampou bola tri krát po 24 hodín.

lele1310
autor
12. dec 2021

@miroslavaa31 aj moja ma byt teraz od dnes do utorka pod lampou tak dúfam ze v utorok už bude môcť ísť domou 😔

lele1310
autor
12. dec 2021

@zanetakovacsova ďakujem 🙂😔

lele1310
autor
12. dec 2021

@bebotka čakala som ze ma tu bude niekto súdiť. Nie nemám nikoho bola s nou švagriná 3 dní kým som tam bola ale musela ísť do práce. A už nemohla ostať. Priateľ je mimo SK. Nieje predčasne narodená. Len kvôli tej žltačke. Nedochádzalo s ami ľahko snažila som sa to nejak ináč poriesit. No nemala som ako.

livuska1403
12. dec 2021

Ahoj. Moja mala bol pod tou lampou jeden deň a pomohlo krásne jej žltačka ustúpila..neboj bude dobre

bebotka
12. dec 2021

@lele1310 ja ťa nejdem súdiť, nikdy nesudim človeka pokým nechodím v jeho topánkach, len by som sa snažila asi nejak to inak vymyslieť, Ked viem, že v tej pôrodnici budem cca tých 5 dní. O malý sa neboj lampa jej len pomôže a chvíľu je s vami doma a potom to začne lebo mať doma ročne a novorodenca je zahul a sama na nich no veselo budeš mať

lele1310
autor
12. dec 2021

@livuska1403 ďakujem mne povedali ze do Utorka určite. A v utorok možno domou keď klesne

lele1310
autor
12. dec 2021

@bebotka nemala som ako ináč chcela som dokonca nejak poriesit aby mohla byť s nami aj naša ročná dcéra nedalo sa. Bohužiaľ rodinu zo svojej strany nemám...

zoruska
13. dec 2021

@lele1310 držím palce, maličká to zvládne, neboj sa. Nás prepustili z pôrodnice s tým, že žltačka je OK, len dávať na slnko. V nedeľu sme prišli domov, vo štvrtok poradňa, v piatok sme boli na odbery, lebo sa doktorke aj nám zdala zltsia. A bum...bilirubín 405, ihneď nemocnica, pod lampu, do 5 dní začal bilirubín klesat. Rozumiem Ti, že máš strach. Myslím na Teba!

lele1310
autor
13. dec 2021

@zoruska och to je Vysoka hodnota..dakujem ❤️