Dcérka má vzadu na krku červené fľaky

adriana7272
15. mar 2022

Ahojte prosím vás dcérka má vzadu na krku červené fľaky, môže to byť zaparenina od tepla?
Vyskúšala som jej dat na to bepanten sensiderm ale nepomáha. Vyzerá to ako keby to mala popalene.
Dakujem

dorinecka45
15. mar 2022

@adriana7272 ahoj neviem co to je ale moja to mala od narodenia tiez,postupne to vymizlo a teraz tam ma jeden slaby fliacik.pediatricka to nikdy neriesila 🤷

viky_21
15. mar 2022

Toto ma aj moj. Tiez netusim z coho to je 🤔

juliet86
15. mar 2022

@adriana7272 daj do googlu stork bite baby ci to nie je ono

hradnapani
15. mar 2022

toto je u babatiek normalne 🙂 zmizne to casom

h2
15. mar 2022

@adriana7272 Toto mal aj môj syn, zmizlo to samé od seba.

uhnakova
15. mar 2022

tieto flaky babatka mavaju, okrem tohto miesta na hlavicke to moze byt aj vpredu na tvari okolo oci a cela. Na tvari to zvykne do roka zmiznut, vzadu pod vlasmi to moze aj nemusi zmiznut, ale zvykne sa to zmensit a uplne to zarastu vlasy. Nemusis to nijako riesit.

andreatytler
16. mar 2022

@adriana7272 Sleduj to par dni. Ak sa to nezhorsuje, tak je to znamienko. ako vravela
@juliet86 stork bite. Mal to aj nas syn. Tiez som myslela ze to je zaparenina.
Ale on mal aj skutocnu zapareninu vzadu na krku, lebo sme ho krmili a uspavali na rukach a mal ten krk pritlaceny na moju holu ruku dost casto a na dost dlho. To bolo ale v lete ked nosi clovek kratky rukav. Odvtedy sme vzdy davali pod hlavicku bavlnenu plieku ked bol na rukach. V zime ma clovek sveter a tym padom netreba tu plienku lebo nie je hola koza na holej kozi.

littlefiona
16. mar 2022

@adriana7272 toto mal aj môj brat po narodení, vzadu na krku a aj na čele, mne to mamina vysvetlila tak, že je to od tlaku ktorý vyvíjal doktor prstami na hlavičku, keď ho vyťahoval z pôrodných ciest. Bratovi to úplne nezmižlo, iba vybledlo a to už je dospelý.

zuzi1909
16. mar 2022

Ja mam 3 deti, najmladsia ma 4 mesiace. Ma tiez take cervene fliacky vzadu. Aj tie starsie ich mali. Zmizlo to samo. Taktiez to lekarka ani pri jednom neriesila. Je to normalne. Nemusis sa bat....🙂🙂