Dcérka asi prehltla Sudocream

adinkag
10. júl 2012

ahojte baby prosim Vas som z tej nasej na nervy odkedy chodi tak stale nieco bere aj pred chvilkou dala som na kuchynskz dres sudocream v domieni ze ho nedociahne medzitem som jej zarabala caj nevidela som ze ho stiala a otvorila ked som sa otocila celu tvar mala od neho a aj rucku hned som jej to utrela a vzplachla pusu neviem ci nieco prehltla alebo nie mate st tymto skusenost? dakujem

xenicka13
10. júl 2012

@adinkag neboj, este toho poje, prinajhorsom ju prezenie, ale nemusi, ved nezjedla desat deko 🙂

kvetinqa
10. júl 2012

detom sudocrem chuti, aj nas maly sa nim napchaval 🙂 sudocrem nie je toxictky,takze sa vobec nemusis bat .Mala bude akurat chvilu vonat ako maly kremik 🙂

adinkag
autor
10. júl 2012

@kvetinqa my sme mali take 60g balenie a riadne si z toho nabrala fakt som sa bala ze sa mi otravi moze potom normalne papat?bola si s tym aj u dr?

molka
10. júl 2012

Naša malá pojedla toľko Sudocremu. 😀 Vždy vystihla chvíľočku nepozornosti a už sa ním napchávala. 😀
Neboj sa, nič sa nestane.

adinkag
autor
10. júl 2012

@xenicka13 neviem kolko zjedla ak zjedla bola to sekunda

bianca
10. júl 2012

@adinkag nic sa neboj.Maximalne sa z neho pos.....

malinkaaninka
10. júl 2012

indulonu cucal ako pikao.a nie raz.všetko kladiem na skriňu,aj tak sa stane že zabudnem.a sudokrem,to keď mal rok a pol,tak spal.ja som sedela za pc. a premýšlam,čo to tak pekne vonia.zasvietim a to fotelka ponatieraná,stena a on celý.jasne,že si aj lizol.nemal krče,vyražky nič.neboj sa.

kvetinqa
10. júl 2012

@adinkag nebola. Fakt jej to nema ako ublizit.

adinkag
autor
10. júl 2012

@bianca
@malinkaaninka dakujem uz som sa bala ze budeme musiet bezat na pohotovst

bianca
10. júl 2012

@adinkag nie nie.Nemusis.Ono tie mrsky male dosiahnu vsade :D aj na strop niekedy mam pocit 😀

malinkaaninka
10. júl 2012

@adinkag to nič,ja som sa bála,že mi zazvoní sociálka 😖 neboj sa,nie je to "toxické"

adinkag
autor
10. júl 2012

@malinkaaninka preeco socialka?za tie kremy?

adinkag
autor
10. júl 2012

@bianca vsak to trezor treba asi:D

bianca
10. júl 2012

@adinkag neeeeeeeeeeeeee urcite by sa tam zamkla.Ja mam doma prvu ligu 😀 skusenosti pozehnane

malinkaaninka
10. júl 2012

@adinkag hej,trošku preháňam.ale jedno mi to nebolo.alebo ked si napchal do úst ariel.bol v kúpelke za práčkou.odložila som nože vysoko,škrabku na šporák,vypínala som šporák po dovarení,odložila obrusy...kvantum vecí a vždy sa našlo niečo,na čo som zabudla.

katren
10. júl 2012

@adinkag prepac, ale pises ako sa strasne bojis, ci nedostane otravu, ale co keby si namiesto zakladania diskusie zavolala najskor lekarovi????
ja neviem, asi so z inej planety, ale zakladat diskusiu, ked sa bojim o dieta mi pride riadne na hlavu

gumidekmomo
10. júl 2012

uz si davno mala volat lekarovi !!!!!!!

gaby21
10. júl 2012

@adinkag No, zacni si zvykat, este ti budu vlasy dupkom stat z toho co vsetko je chodiace dieta schopne pri objavovani sveta dat do ust, ale pokial to naozaj nebude nieco toxicke alebo ostre, netreba robit ziadnu paniku, aj takto si deti posilnuju imunitu 😎

gumidekmomo
10. júl 2012

@gaby21 to je mozno pravda ze si ju posilnuju ale kazde dieta vselico znasa inak ....tak uz len preto by som pre istotu zavolala lekarovi a poinformovala sa

kalifa28
10. júl 2012

moja dcera ked vidí sudocrem, tak sa jej zbiehaju slinky 😀 už ho síce nepojedá, len sa natiera, ale nikdy by ma nenapadlo robit kvoli sudocremu paniku.... to asi nie je na mieste...

lentilka29
10. júl 2012

moja piskota, jaj tak ta by sudocrem aj na chleba natierala. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

davaj pozor nech neje ked nemusi,ale neboj,urcite bude v poho...

lucka1987
10. júl 2012

@adinkag my sme ho tiez pojedli uz celkom dost 😀 😀 😀 sudocrem , zrovna nie je nieco, pricom by si mala panikarit, neboj. to by toho musel spspat naozaj napr polievkovu lyzicku / vtedy by ho zrejme bolelo brusko a prehanalo / ale take obliznutie neurobi nic zo sudocremu

adinkag
autor
10. júl 2012

@katren
@gumidekmomo ved by som aj volala keby ordinovala. potrebovala som sa poradit nikdy nic take nespravila

adinkag
autor
10. júl 2012

dakujem za odpovede vsetkym

monuska342
10. júl 2012

@adinkag moj zjedol polku sudocremu a utekali sme na pohotovost a tam si nas nechali na pozorovanie 😒 zevraj je nebezpecny aj na obale je to napisane

adinkag
autor
10. júl 2012

@monuska342 a ako ste dopadli ?

monuska342
10. júl 2012

@adinkag nic nam nebolo takze teraz ked si trochu lizne z neho uz nepanikarim ako vtedy 🙂

adinkag
autor
10. júl 2012

@monuska342 ako vravim dala som ho na k.linku bola som otocena chrbtom len som zalievala cajinko a uz to bolo nepozorujem u nej ze by jej bolo zle v pohode papa pije je ziva hrava stale vymysla mam s nou ist prre istotu k dr ked mi dnes robi az od 14tej?

strawberry17
10. júl 2012

moj si minule glgol z jari, taku paniku som narobila 😝 ale nastastie mu nebolo vobec nic, ani len hnacka

montinka
10. júl 2012

@adinkag neboj sa a nepanikar. nas sa najedol uz tolkokrat sudocremu a nic mu nie je.🙂 ako pises odkedy beha dostane sa aj tam kde by to clovek necakal.... urcite sa jej nic nestane. 😉