Dcére je zle od žalúdka

emqfashion
8. máj 2024

caute baby, obraciam sa s otazkou, pretoze ja som uz uplne mimo, dcera za mnou dnes o siestej prisla ze jej je zle od zaludka, hned na to ju naplo, no nic, kedze ona ma fakt chorobny stres z vracania, dala som jej zuvacku, upokojila sa, lahla a spala dalej, no teraz, o hodinu na to, opat vstala a opat, trosku sa obavam ci to nebude mat suvislost so stresom, poslednu dobu ma velke stresy - pise prijmacky a do toho este aj rozne veci pomimo, vcera nic nezvycajne nejedla, hodinu pred spanim neje, lebo jej je potom zle, ale uz som zufala kedze to proste nejde von ale zaroven nechcem aby sa zas takto z toho stresovala
(pls hejty si nechajte pre seba)

gelifil
8. máj 2024

Preco ma taky stres, ved prijimacky uz dopisala .nie? netlacite na nu prilis? zas na druhej strane to moze byt aj viroza...aj kinedryl pomoze proti zvracaniu

dadis
8. máj 2024

To moze byt viroza, dietna chyba..zo stresu zvykne boliet brucho alebo zvykne ludi prehnat (pred udalostou)... nuz a prijimacky su stresove, treba vysvetlit.. ze priprava je dolezita, ale prilisny strach zvazuje...ak sa bude dobre citit spravte si dnes oddychovy vylet ak by sa citila k.o. tak dnes oddychnite pri dobrych filmoch ci seriali

anketkarka
8. máj 2024

Prečo má stres zo zvracanie? Je to zdravé dostať von zo seba to, čo Ti robí zle. Ak to tam dusí v sebe, tak si sama sebe ubližuje. Ešte aj moje dieťa vie, že po zvracani sa uľaví. Ak to je viróza, tak nie na dlho, ale uľaví. Z psychosomatického hľadiska má stres z toho, že má dostať von zo seba, keď ju niečo ťaží. Asi by som sa s ňou veľa rozprávala a bola jej oporou v tom čo ju ťaží, aby sa nebála to povedať a ,,stráviť".

emqfashion
autor
8. máj 2024

@gelifil bilingval, takze zajtra ma druhy termin, netlacim, ja jej aj hovorim ze ked by nieco, je tu 9.rocnik, ze urcite nech sa hned nestresuje, ale v tomto ma nejak velmi nepocuva

emqfashion
autor
8. máj 2024

@anketkarka my mame ten stres zo zvracania v rodine, kedze v skolke velakrat zvracala, ma uz v sebe taky ten strach z toho

gelifil
8. máj 2024

@emqfashion daj jej aspon magnezko

deti95060810
8. máj 2024

zo stresu býva na vracanie aj mne... takže môže byť. asi to nemáva veľa ľudí, ale existuje aj taký stav.
daj jej niečo na ukľudnenie - magnézium, alebo sa poraď v lekárni.
ak má problém z jedla tak potom kúp v lekárni čaj palina - síce hnusný ale veľmi účinný, alebo aj žalúdočné kvapky sú super....https://www.drmax.sk/phyteneo-zaludocne-kvapky-...
bežne kúpiš v lekárni.