Dcéra ožužlala vlhčenú utierku. Môže sa jej niečo stať?

tehotna40
11. jún 2021

Ahojte ,prebalovala som malu a keď som pozerala do kapsicky a hľadala púder neviem ako ale mala uchmatla vlhcenu utierku pampers fresh clean a zuzlala ju,nemôže sa jej nič stať? Ma pol roka

alexandra2468
11. jún 2021

@tehotna40 moja to robila pravidelne v tom veku. Teraz ma 1.5r a nikdy nebola chora este 😃

tehotna40
autor
11. jún 2021

@alexandra2468 ďakujem, trochu ste ma ukludnili, lebo ved vlastne tam je nejaké mydlo alebo co to obsahuje, hnusne horké, hneď som jej dala zapiť čaj.

syslik81
11. jún 2021

prezije neboj sa ale dala by som si na tio pozor tie utielky su plne chemie a hlavne obsahuju aj alkohol .. ale pokial to spravi len chvilu nic sa nedeje

cubo2
11. jún 2021

Pozeral som to, alkohol neobsahujú. (To by si aj cítila). Ale zato obsahujú rôzne mydlá, olejčeky, parfumy..

Zloženie:
Aqua, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Sorbitan Caprylate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, BIS-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Xanthan Gum, Pentadecalactone, Dipropylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride

Vyzerá to nebezpečne, ale nie je to hrozné, dimetikon je silikónový olejčeky, propylenglykol je tiež bezpečný, používa sa v kozmetike..

Nič sa jej nestane, keď ožužlala kúsok servítky.. ale treba na ňu dávať viac pozor, aby nabudúce neožužlala niečo nebezpečnejšie..

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehotna40
autor
12. jún 2021

@cubo2 určite budem dávať väčší pozor. Je to moje prvé dieťa a stále si neviem zvyknúť ze uz začína byť taká živá a všetko dávať do ust, fakt to bolo pár sekúnd co som hľadala ten púder. Ďakujem pekne.