Dávkovanie kvapiek Bio Gaia

standy222
15. dec 2012

Ahojte žienky chcem sa opýtať ako podávať kvapky Bio Gaia? Píšu 5 kvapiek denne ale neviem či podať naraz alebo to rozdeliť? Moja malá má 2mesiace. Ďakujem

monika2712
15. dec 2012

@standy222 naraz.

syska90
15. dec 2012

@standy222 my sme to nedávno brali. naraz, a na lyžičku s trochou mliečka. je lepšie rozpustné v tukoch

laura0
15. dec 2012

ja pred vecernym papanim mliecka dam malej na malu lyzicku 5 kvapiek a dam jej to do pusy,pockam chvilu a az tak jej dam mliecko ,pretoze tie laktobacily z kvapiek sa teplom nicia...ved preco musia byt Biogaia kvapky v chladnicke? Preto aby sme zachovali laktobacily lebo teplo ich ničí..... 🙂

hajanka
15. dec 2012

@standy222 5kv naraz, s poslednym vecernych papanim pred spanim

megi08
15. dec 2012

Pokial viem, tak tieto kvapky by sa mali podavat az po ukoncenom 3. mesiaci

usiko
15. dec 2012

no, pokial viem, tak su to kvapky nanic, nakolko tam nemate udane, aku potenciu maju, takze aj keby dieta vypilo celu flasku naraz, nic by to nespravilo.....zbytocne vyhodene peniaze........radsej kupit kvalitne probiotika, kde mate uvedene kolko miliard prospesnych bakterii to ma v jednej davke a tiez kam sa az dostanu by bolo dobre vediet......

denaalubos
15. dec 2012

Naraz do mliecka myslim
@megi08 nam ich tiez ako 8tyzdnovym predpisali v nemocnici...

nikuska265
15. dec 2012

naraz, my sme dávali na lyžičku

ladytt
15. dec 2012

Áno, naraz najlepšie večer s mliečkom.

standy222
autor
27. dec 2012

Ďakujem

maca211
3. jan 2013

prosim mozem sa spytat mamicky bio gaju kedy mam davat ? 5 kvapiek denne ale kedy ? podavam 15 kvapiek pred kazdym jedlom sab simplex mozem susasne podavat aj bio gaju ? prosim poradte mi lebo uz som zufala kazdy nieco ine mi hovori :((

maca211
3. jan 2013

@laura0 ahojcek prosim mozem davat biogaju sucasne aj s sab simplexom ?

sharmana
3. jan 2013

@usiko Biogaia sú velmi kvalitné probiotiká, a pre malé deti nemáš v podstate skoro žiadny výber... ostatné sú pre staršie deti a dospelých...
moja malá mala vážne problémy, bola v nemocnici, dlhodobá liečba atb, viackrát, bez biogaia by mala fakt problémy s vylučovaním, hnačkami... vždy jej to biogaia krásne upravila... ja na ňu nedám dopustiť..
Drahé to teda sú kvapky, ale bohužial aj preto, že sú účinné a nemajú velkú konkurenciu vo svojej "triede"... Tiež by som bola radšej, keby stáli 1 euro 😀

BioGaia kvapky obsahujú Lactobacillus reuteri Protectis rozmiešané v oleji. Len päť kvapiek denne poskytuje odporúčanú dennú dávku 100 miliónov aktívnych zdraviu prospešných baktérií L. reuteri Protectis, pripravené potlačiť škodlivé baktérie a vytvoriť zdravú rovnováhu v zažívacom trakte.

http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

lucinocka
3. jan 2013

@maca211 ja som davala rano po zobudeni, lebo potom zabudnem..aj vitamin D zabudam..co nezjem ja od liekov alebo ona hned rano, neskor bez sance:D

maca211
3. jan 2013

len ja potrebujem vediet ci ich mozem davat pred jedlom lebo davam pred kazdym jedlom sab simplex

lucinocka
3. jan 2013

@maca211 tak daj neskor ..ked ti papa co ja viem kazde 4 hodiny tak mu daj v polke , po dvoch hodkach od papania

lucinocka
3. jan 2013

ja som to nejak neriesila, dala som ked som si spomenula..a pomohli nam

laura0
3. jan 2013

@maca211 pravdaze mozes ,ale nedavaj spolu napriklad biogaiu daj mimo jedenia na lyzicke alebo cumliku ,no a sab simplex sa dava bud v mliecku alebo pred papanim na lyzicke .Tak to robi aj moja kamoska a je to ok.Este stale mate koliky?Dufam ze mas biogaiu v chladnicke inak je neucinna... 😉

maca211
3. jan 2013

@laura0 ahojcek sab simplex davam pred jedenim na lyzicku a tu biogiu kedy teda mavam davat prosim ?

laura0
3. jan 2013

Biogaiu daj kludne po hociktorom jedeni alebo aj dve hodiny po hociktorom jedeni ,netrap sa s tym,nakvapkaj na cumlik 5 kvapiek alebo na malicku lyzicku a potom
šup dudu do pusinky..... 🙂

maca211
4. jan 2013

@laura0 dakujem si zlata a co sa tyka vigantolu mame 2 kvapky denne ma 2,5 mesiaca, tie mam kedy davat :((( ? lebo to davaju pred jedlom ale nemozem to asi sucasne davat s sab simplexom ci ?

laura0
4. jan 2013

Tie davam kazde rano do mliecka,davaj kludne aj ty vtedy. 🙂

maca211
4. jan 2013

@laura0 ale mozem ich davat spolu aj so sab simplexom to potrebujem vediet lebo ten davam pred kazdym jedlom

laura0
4. jan 2013

@maca211 ano ,kludne mozes..

gilmorka
19. nov 2014

mozem biogaiu nakvapkat aj napr na chrumku?

olivares
23. feb 2017

@usiko zaujímavé, že nechválite Bio gaia kvapky, aké probiotiká by ste potom odporučila,ďakujem

ddelffinikk
26. sep 2018

@laura0 dobre ráno naozaj musí byť kvapky boagaia v chladničke

maela1985
26. sep 2018

@ddelffinikk nie, to boli staršie kvapky, teraz už nemusia myslim

ddelffinikk
26. sep 2018

@maela1985 aha tak ich potom nemusím mať v chladničke. Ďakujem